PL / EN
AKCJA „MŁODZI – MŁODYM/ MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM”

AKCJA „MŁODZI – MŁODYM/ MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY POKOLENIEM ZUPEŁNIE WYJĄTKOWYM”

Polskie młode pokolenie jest niesamowicie zdolne! Poznajcie szczegóły projektu „Młodzi – Młodym” i zobaczcie kulisy sesji m.in z Jessicą Kirchner, Maffashion i Zosią Ślotałą!

Kojarzycie słynny film Andrzeja Wajdy – „Niewinni Czarodzieje”? Jeśli tak to właśnie do niego nawiązuje główne hasło akcji, która po raz trzeci zagości na Warsaw Fashion Weekend. „Młodzi – Młodym / Myślę, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym” to projekt, który udowadnia, że warto stawiać na młodych i zdolnych ludzi w różnych dziedzinach. Ponieważ pokolenie to wzięło najlepsze lekcje od swoich starszych poprzedników i teraz z doświadczeniem, talentem i ciekawością świata wkracza w świat kultury – zaczynając od mody poprzez m.in. sztukę, muzykę a na filmie kończąc. Koniecznie, więc trzeba promować to, co nasze.

 

Takie jest właśnie założenie całej akcji, która szerszej publiczności prezentuje młodych projektantów, ale także wspomagających ich m.in. muzyków oraz aktorów. W tym roku w rolę modeli, podczas sesji towarzyszącej projektowi, wcielą się także blogerzy, osoby ze świata mediów a nawet tańca. W poprzednich edycjach udział w projekcie wzięli m.in Marina, Mrozu, Kari Amirian, Honey, Julia Rosnowski Antek Królikowski.

 

To nie koniec młodych w akcji. Również fotograf, Paweł Lewandowski, odpowiedzialny za zdjęcia z sesji, należy do tej generacji, podobnie jak Marcin Rusak, który zaprojektował logo akcji. Za fryzury i make up odpowiadają Joanna Montowska i Kamil Frankiewicz, a stylizacją zajął się Maciej Czerniejewski. 

 

Podobnie jak w roku poprzednim sesja zrealizowana została w charakterystycznych dla Warszawy miejscach. Efekty końcowe tej współpracy m.in z Klaudią Halejcio, Zofią Ślotałą, MAFFashion-Julią Kuczyńską, Piotrem Kędzierskim i Jessicą Mercedes, będzie można zobaczyć podczas zbliżającego się Warsaw Fashion Weekend. Czyje projekty zaprezentowane zostaną na zdjęciach? M.in. Zuzy Grochowskiej, Igi Tomaszewskiej, Karoliny Korkuć, Pawła Pyzika, Marty Gorczycy, Bartosza Malewicza, Pauliny Nowak, Marty Piechowicz, Oli Bajer i Mai Rackiej. W oczekiwaniu na efekty sesji zobaczcie jej kulisy w naszej galerii!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: „Młodzi – Młodym | Jessica Mercedes Kirchner | Maffashion | Zosia Ślotała | Klaudia Halejcio | Warsaw Fashion Weekend |

podobne artykuły