PL / EN
ŚNIADANIE BLOGERÓW WIOSNA 2013 – RELACJA Z WYDARZENIA

ŚNIADANIE BLOGERÓW WIOSNA 2013 – RELACJA Z WYDARZENIA

50 topowych blogerów z całej Polski, dyskusja o najgorętszych wiosennych trendach i program najbliższego Warsaw Fashion Weekend. 23. marca, w warszawskim hotelu H15 odbyła się kolejna edycja Śniadania Blogerów. Zobaczcie kogo spotkaliśmy i co zobaczyliśmy!

50 topowych blogerów z całej Polski dyskutujących o najgorętszych wiosennych trendach – trudno o bardziej kreatywną atmosferę. W minioną sobotę, 23. marca, w warszawskim H15 odbyła się kolejna edycja Śniadania Blogerów. W słoneczny, choć mroźny ranek, pałacowe wnętrza modnego hotelu wypełniły się kolorowym tłumem wielbicieli mody o nietuzinkowym wyczuciu stylu, którzy racząc się kawą i przygotowanymi przekąskami, jako pierwsi zapoznali się z atrakcjami zbliżającego się Warsaw Fashion Weekend.

 

 

W zaprzyjaźnionym gronie i luźnej atmosferze blogerzy dyskutowali o trendach na wiosnę. Następnie, przy wykorzystaniu zdjęć najnowszej kolekcji Liu Jo i AVON stworzyli inspiracyjne moodboardy na nadchodzący sezon. Wszyscy zaproszeni na Śniadanie zabrali także po jednej wyjątkowej dla nich rzeczy oraz podzielili się ze wszystkimi jej ciekawą i niecodzienną historią.

 

Łukasz Jakóbiak i Miss Ferreira podczas Śniadania Blogerów wiosna 2013 fot. materiały prasowe/ Łukasz Jakóbiak i Miss Ferreira podczas Śniadania Blogerów wiosna 2013

 

Spotkanie poprowadził Łukasz Jakóbiak - twórca internetowego talk show 20m² Łukasza, zaś patronat nad wydarzeniem objęła jedna z najbardziej znanych i lubianych blogerek, Jessica Mercedes oraz LAMODE.INFO.

 

 

W galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z sobotniego Śniadania Blogerów. Co sądzicie o takiej kreatywnej formie spotkań?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Śniadanie Blogerów | Śniadanie Blogerów wiosna 2013 | Warsaw Fashion Weekend | Jessica Mercedes | Łukasz Jakóbiak |

podobne artykuły