PL / EN
KONKURS KAZAR DESIGN PROJECT – POZNAJCIE 10 PÓŁFINALISTÓW!

KONKURS KAZAR DESIGN PROJECT – POZNAJCIE 10 PÓŁFINALISTÓW!

Spośród 850 projektów butów jury wybrało zaledwie dziesięć najlepszych, które przechodzą do kolejnego etapu. Poznajcie zatem wszystkich półfinalistów konkursu Kazar Design Project!

Projektowanie obuwia wymaga nie tylko wyjątkowych zdolności, ale także ogromnej wyobraźni. Na świecie nie ma, więc wielu mistrzów w tym fachu, którzy prowadzą swoją markę na skalę światową. Od lat prym w tej dziedzinie wiedzie Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Pierre Hardy czy Nicolas Kirkwood. Tworzą oni obuwie, które choć niestety nie zawsze jest funkcjonalne, awansuje przy tym do rangi dzieła sztuki.

 

Na pomysł znalezienia naszego polskiego młodego obuwniczego talentu wpadła znająca się najlepiej na rzeczy, będąca w branży od lat i zaopatrująca Polki w najmodniejsze modele, marka Kazar. Zatem nic dziwnego, że jej przedstawicielki w jury - Małgorzata Olszewska i Natalia Skrzypska przy wsparciu projektanta Łukasza Jemioła i Joanny Sokołowskiej – Pronobis, organizatorki konkursu Fashion Designer Award, pod którego skrzydłami narodziła się inicjatywa Kazar Designer Project, postawiły poprzeczkę bardzo wysoko.

 

A i było, z czego wybierać. Spośród niemalże 850 projektów obuwia wyłoniono 10 zwycięzców, którzy już 20 kwietnia zmierzą się w półfinale w warszawskich Złotych Tarasach, a finaliści zaprezentują swoje projekty na gali finałowej Fashion Designer Award 2013. Zwycięzca, który szczęśliwie przejdzie wszystkie etapy Kazar Design Project pojedzie na kurs Introduction to Footwear Design do London College of Fashion.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkich półfinalistów. Macie swojego faworyta?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kazar | Kazar Design Project | Fashion Designer Award |

podobne artykuły