PL / EN
POKAZ ROBERT KUPISZ - KOLEKCJA FAIR PLAY LATO 2014

POKAZ ROBERT KUPISZ - KOLEKCJA FAIR PLAY LATO 2014

Wielkie sportowe show Roberta Kupisza, czyli pokaz kolekcji Fair Play lato 2014. Koniecznie zobaczcie naszą relację!

Biegi, skoki na trampolinie, zapasy na macie, pływanie stylem zmiennym, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka – Robert Kupisz zaserwował obserwatorom prawdziwy sportowy maraton na hali. Olimpiada jest motywem wokół którego projektant zbudował całą letnią kolekcję Fair Play. Goście zajęli miejsca na trybunach i przy drabinkach, a na środku wybiegu pojawiły się niezbędne akcesoria – trampoliny, siatka, koziołki do gimnastyki artystycznej czy bramki.

 

Przy pierwszych donośnych taktach kultowego Queen We will rock you pojawiły się na sali gimnastycznej pierwsze z dziewięćdziesięciu (!) sylwetek. Długie, oversize’owe bluzy i parki z charakterystycznymi emblematami zestawiono z mocno wyblakłym, przetworzonym jeansem. Białe frotki z liściem laurowym i wysokie (pofarbowane rzecz jasna) skarpety uzupełniały większość zestawów.

 

Robert Kupisz pokaz lato 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/ Robert Kupisz Fair Play lato 2014

 

Muzyka i światło zmieniały się przy każdym secie projektów Kupisza, który podzielił je, oczywiście, według kategorii sportowej. Skąpe stroje kąpielowe w zwierzęce wzory, kostiumy zapaśników, krótkie bomber jacket połączone ze skórzanym dołem (skórzane spodnie projektanta ewoluują, powstają nowe kroje, z nowymi kieszonkami, zamkami i lampasami) czy błyszczące, cekinowe spodenki a’la Rocky Balboa to pomysł na polską modę w sezonie lato 2014. Nie można też nie nadmienić koszulek z numerami, luźnych swetrów z golfem w pastelowych odcieniach i niezliczonych wariacji na temat prostego t-shirtu.

 

Robert Kupisz pokaz lato 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/ Robert Kupisz Fair Play lato 2014

 

Tym, co zasługuje na dużą uwagę jest z pewnością choreografia i sam pomysł modowego show. We are the champions, Eye of the Tiger i inne szlagiery w zdrowym duchu były podkładem do totalnego szaleństwa na wybiegu. Kupisz często podkreśla nieformalność swojej mody i lubi się bawić. Wczoraj wieczorem do zabawy włączył większą część publiczności. Moda Kupisza nie komplikuje mody polskiej i nie porusza meandrów krawiectwa, ale jest z pewnością barwnym elementem; można to lubić, można mieć dystans, albo po prostu have fun.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Robert Kupisz | Robert Kupisz pokaz | Robert Kupisz lato 2014 | kolekcja Robert Kupisz |

podobne artykuły