PL / EN
STARUJE FRANCUSKA EDYCJA HARPER’S BAZAAR!

STARUJE FRANCUSKA EDYCJA HARPER’S BAZAAR!

Rodzina Hearst Magazines International nadal się rozrasta, a najstarsze luksusowe czasopismo o modzie niedługo doczeka się kolejnej edycji. Poznajcie szczegóły.

Czy wiedzieliście, że Harper’s Bazaar do tej pory nie posiadało francuskiej edycji? Na szczęście już wkrótce się to zmieni, Hearst Magazines International nieodmiennie snuje bowiem bardzo ambitne plany, i mimo szalejącego od paru lat kryzysu rynku prasowego oraz drastycznego spadku poziomu sprzedaży gazet i czasopism, planuje rozpoczęcie wydawania kolejnego tytułu.

 

 

Choć data premiery Harper’s Bazaar France nie jest jeszcze znana, przypuszcza się, że nowy magazyn wystartuje jeszcze w tym roku, podobnie jak niemiecka i japońska edycja miesięcznika. Wiadomo też, że na stanowisko redaktor naczelnej wyznaczono już Alexandrę Senes. Pomimo, że rynek w tym momencie się nie rozwija, [wprowadzenie Harper’s Bazaar do Francji] jest strategicznym posunięciem i przyniesie korzyści w dłuższym okresie czasowym. Francja to ojczyzna mody i już od dawna powinna posiadać swoją edycję HB – komentował decyzję prezes Hearst, Duncan Edwards (cyt. Za: wwd.com).

 

 

Atmosferę oczekiwania podgrzewa także fakt, że konkurencyjny Vanity Fair również ostrzy sobie zęby na francuski rynek i już 26 czerwca planuje opublikować pierwszy rynek nas Sekwaną. Jak myślicie, czy może pokrzyżować to późniejszy debiut Harper’s Bazaar France?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Harper's Bazaar | Harper's Bazaar France | Alexandra Senes | Hearst Magazines International |

podobne artykuły