PL / EN
7 BAJKOWYCH WYSP ULUBIONYCH PRZEZ TOPMODELKI

7 BAJKOWYCH WYSP ULUBIONYCH PRZEZ TOPMODELKI

Daj się oczarować ulubionym wyspom topmodelek!

BAHAMY

Umiejscowione pomiędzy Kubą i wybrzeżem Florydy, Bahamy to rajskie wyspy Ameryki Środkowej. Odkrył je Krzysztof Kolumb, a ich nazwa oznacza „płytkie wody”. Słyną głównie z pięknych plaż, jednak największe zainteresowanie wzbudza Pig Island. To jedyna wyspa na świecie zamieszkała przez dzikie świnie (niezamieszkała przez ludzi), turyści specjalnie przypływają do niej, aby popływać ze świniami w krystalicznie czystej wodzie.

IBIZA

Hiszpańska wyspa zwana również „wyspą imprezową”. Ibiza to raj dla osób pragnących wykorzystać wakacje lub urlop w intensywny sposób. Oprócz słynnych klubów: Pacha, Space, Amnesia i Privilege, popularne są również klubo-bary na plażach. Najczęściej jednak turyści wypoczywają na jachtach opływając wyspę i korzystając z uroków dzikich plaż.

KAJMANY

Turkusowe wody z najpiękniejszą plażą na Karaibach, Kajmany przyciągają swym zapierającym dech w piersiach krajobrazem turystów z całego świata. Podróże po wyspach pozwalają zaznajomić się z pięknem przyrody i poznać zagrożone gatunki, na przykład: morskie żółwie, kajmany i rekiny. Jedną z najsłynniejszych atrakcji jest pływanie z płaszczkami w Stingray City.

ZOBACZ TEŻ: 5 NAJBARDZIEJ SPEKTAKULARNYCH MIEJSC NA WAKACJE

MYKONOS

Grecka wyspa ulubiona przez gwiazdy, modelki i celebrytów z całego świata. Mykonos przyciąga turystów swoimi malowniczymi widokami i grecką architekturą. Oryginalnym elementem krajobrazu wyspy są białe wiatraki z XVI wieku.


BALI

Indonezyjska perła turystyczna - Bali to tropikalny raj, który kryje w sobie zachwycającą część kultury hinduskiej (świątynie:Besakih i Tannah Lot). Oprócz pięknych plaż, wyspa słynie z wodospadu Git Git, jezior kraterowych czy wulkanu Gunung Agung.

HAWAJE

Jako 50. stan USA, Hawaje to najpopularniejszy amerykański kurort. 19 wysp hawajskich powstałych z wulkanicznej skały i cieszących się najbogatszą florą kwiatową na świecie. Turystów przyciągają fantastyczne plaże otoczone różnorodnymi gatunkami palm, warunki idealne do surfowania oraz bogata kultura Hawajczyków. Nie można też zapomnieć o słynnej zatoce Hulope, która jest jednym z najpiękniejszych na świecie miejsc do nurkowania.

BERMUDY

Wyspy, na których można spokojnie wypocząć? To właśnie Bermudy! Białe karaibskie plaże i niesamowicie błękitna woda oczarują każdego. Czas na wyspach można spędzać grając w golfa lub nurkując, podziwiając najpiękniejszą i najbardziej różnorodną rafę koralową Karaibów.

POLECAMY: NAJPIĘKNIEJSZE PLAŻE ŚWIATA 2018

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: modelki | wakacje | podróże |

podobne artykuły