Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL FRAGRANCE & BEAUTY BOUTIQUE W WARSZAWIE

CHANEL FRAGRANCE & BEAUTY BOUTIQUE W WARSZAWIE

Fani francuskiej marki luksusowej czekali na ten dzień lata!

Spis treści

1. PIERWSZY BUTIK CHANEL W POLSCE

2. BUTIK CHANEL W WARSZAWIE – WYSTRÓJ

3. BUTIK CHANEL W POLSCE – MAKIJŻ I PIELĘGNACJA

4. BUTIK CHANEL W POLSCE – ZAPACHY

5. BUTIK CHANEL W POLSCE – OKULARY

6. CHANEL WARSAW FRAGRANCE & BEAUTY BOUTIQUE

PIERWSZY BUTIK CHANEL W POLSCE

Za nami oficjalna premiera pierwszego salonu CHANEL w Polsce. Francuska marka otworzyła Fragrance & Beauty Boutique w Galerii Mokotów, w Warszawie. Nietuzinkowy, subtelnie futurystyczny wystrój tego miejsca, poświęconego zapachom oraz produktom do makijażu i pielęgnacji, na nowo interpretuje kody i estetykę CHANEL. Butik ten wprowadza CHANEL Beauty w nowy wymiar, budując unikalną więź między Domem Mody a jego klientami, by dzielić się tym wszystkim, co decyduje o wyjątkowości marki CHANEL.

BUTIK CHANEL W WARSZAWIE – WYSTRÓJ

Lakierowane czarne konsole, kontrastujące z białymi ścianami, określają śmiały, lecz zarazem elegancki charakter tej przestrzeni. Przy wejściu ekspozycyjny stół o prostych, geometrycznych kształtach umożliwia nowy sposób prezentowania historii CHANEL i zachęca klientów do odkrywania inspirujących nowości, jak również pełnej gamy zapachów, produktów do pielęgnacji skóry oraz makijażu, a także akcesoriów.


BUTIK CHANEL W POLSCE – MAKIJŻ I PIELĘGNACJA

W barwach kolekcji tworzonych przez Lucię Picę – CHANEL Global Creative Designer Makijażu i Koloru, objawiać się będzie magia. Każda kolekcja Kreatorki to autentyczna emocjonalna i ludyczna podróż pośród formuł. Konsultantki CHANEL są do dyspozycji klientów, by przekładać wizję Piękna CHANEL na makijaże codzienne i na specjalne okazje, a także diagnozować indywidualne potrzeby pielęgnacyjne skóry. Wyjątkowa obsługa pomoże doświadczyć i wskazać każdemu klientowi program mający na celu osiągnięcie nowego poziomu samopoznania i pewności siebie. CHANEL zachęca swoich klientów do zainicjowania satysfakcjonującej relacji z jednym z ekspertów butiku poprzez zarezerwowanie osobistego spotkania.

ODKRYJ: CHANEL MAKEUP – KOLEKCJA MAKIJAŻU OCZU 2018

BUTIK CHANEL W POLSCE – ZAPACHY

Butik oferuje szeroką gamę zapachów – od legendarnego N°5 po najnowsze dzieła kreatora Marki – Oliviera Polge’a: GABRIELLE CHANEL i LES EAUX DE CHANEL. Znajdziemy tu również Les EXCLUSIFS de CHANEL – kolekcję szesnastu zapachów w identycznych flakonach. Każda z kompozycji opowiada inną historię. Ekspert w dziedzinie zapachów będzie zawsze służyć pomocą w znalezieniu odpowiedniego, osobistego zapachu.

POZNAJ: ZAPACH GABRIELLE CHANEL


BUTIK CHANEL W POLSCE – OKULARY

Wzdłuż lakierowanych konsol, na półkach w subtelny sposób prezentuje się inne oblicze Domu Mody: okulary przeciwsłoneczne – niezbędny dodatek w każdej garderobie. W przestrzeni poświęconej okularom pokazana będzie pełna kolekcja okularów przeciwsłonecznych CHANEL, eksponująca klasyczne kody Domu Mody: perły, tweed i plecione łańcuszki. W tej wyjątkowej przestrzeni kosmetyki i moda łączą się, by umożliwić klientom wybór okularów w najnowszych wzorach, które podkreślą rysy ich twarzy i look makijażowy.

CHANEL czeka, by powitać klientów w przestrzeni, w której elegancja i odwaga pozostają w nieustannym ruchu. Powstało nowe miejsce, które jest must be na mapie Warszawy – zapraszamy w imieniu marki!

CHANEL WARSAW FRAGRANCE & BEAUTY BOUTIQUE

Adres: Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa

Telefon: + 48 882 435 652

E-mail: SAB1.ob.pl@orbico.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek w godzinach 10.00-22.00

Piątek – sobota w godzinach 09.00-22.00

Niedziela handlowa w godzinach 10.00-21.00

tagi: butik | CHANEL Beauty | Galeria Mokotów | Chanel |

podobne artykuły