Logotyp serwisu lamode.info
16-LETNIA CÓRKA CINDY CRAWFORD GWIAZDĄ TEGOROCZNEGO NYFW

16-LETNIA CÓRKA CINDY CRAWFORD GWIAZDĄ TEGOROCZNEGO NYFW

Mowa oczywiście o Kai Gerber!

Spis treści

1. KAIA GERBER DEBIUTUJE NA WYBIEGACH

2. KAIA GERBER: KARIERA

KAIA GERBER DEBIUTUJE NA WYBIEGACH

Wygląda na to że mała Kaia Gerber, córka ikony lat 90. Cindy Crawford, jest już dorosła – nie żeby było to dla nas zaskoczeniem, ale mało która 16-latka może pochwalić się tak znakomitym debiutem na New York Fashion Week. Zaledwie 4 dni po przekroczeniu minimalnego wieku, który pozwolił jej wyjść na wybieg, oglądaliśmy ją w pokazie najnowszej kolekcji Calvin Klein SS18. Zanim się obejrzeliśmy, otworzyła również tegoroczne show Toma Forda oraz przemaszerowała w kreacjach autorstwa Marca Jacobsa, Fenty Puma by Rihanna i Coach.

ZOBACZ TEŻ: KAIA GERBER - PIERWSZA SOLOWA OKŁADKA 

KAIA GERBER: KARIERA

W nazywanym biblią mody, magazynie Vogue, po raz pierwszy pojawiła się w 2004 roku, mając wówczas zaledwie 3 lata. Siedem lat później zanotowała na koncie swoją pierwszą kampanię (dla Versace), a w 2016 roku została gwiazdą linii Marc Jacobs Beauty. Kilka miesięcy później przyszedł czas na pierwszy film modowy z jej udziałem (Miu Miu eyewear), a także pierwszą solową okładkę 35. edycji magazynu Pop. W tym roku zobaczymy ją także w przepięknym edytorialu na łamach październikowego numeru Vogue UK.

 

Zobaczcie młodziutką Kaię Gerber, która jest absolutnym odkryciem nowojorskiego tygodnia mody i z impetem wskoczyła do świata mody!

tagi: CINDY CRAWFORD | MODELKI | KARIERA | New York Fashion Week | KAIA GERBER |

podobne artykuły