Logotyp serwisu lamode.info
ZWYCIĘZCA KONKURSU DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW VIVA ALTA ROMA

ZWYCIĘZCA KONKURSU DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW VIVA ALTA ROMA

Nagroda warta była zachodu - wyjazd z teamem Natashy Pavluchenko na włoski tydzień mody Alta Roma! Zobaczcie, kto zwyciężył w konkursie organizowanym przez szkołę VIAMODA INDUSTRIAL.

Młodzi i zdolni projektanci. Prestiżowy włoski tydzień mody. Wiele dni zmagań. Silna konkurencja nie tylko z Polski, ale także Ukrainy, Białorusi i Turcji. Wymagające jury w składzie dr inż. Marzanna Lesiakowska-Jabłońska, projektantka Natasha Pavluchenko oraz Dorota Wróblewska. I jedynie trzy zwycięskie kolekcje.

 

Droga do spełniania marzeń bywa różna, a takie konkursy jak ten zorganizowany przez szkołę VIAMODA INDYSTRIAL  i projektantkę Natashę Pavluchenko otwiera wiele drzwi. „Viva Alta Moda” to urzeczywistnienie często odległych planów uczestniczenia w największych wydarzeniach mody na świecie. Do jednych z nich należy z pewnością włoski tydzień wysokiego krawiectwa – Alta Moda w Rzymie. To właśnie tam podczas całego procesu przygotowywania pokazu, w dniach 6-10 lipca, teamowi projektantki mógł towarzyszyć laureat konkursu.

 

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń wyróżniono trzy, ale tylko jedno okazało się najlepsze. Zwyciężyła Simona Nikołajewska z Częstochowy, na co dzień jest studentką szkoły VIAMODA INDUSTRIAL, a jury urzekła jej praca łącząca proste i funkcjonalne fasony uchwycone w szortach, koszulkach czy kombinezonach z zabawą formą. Zgodnie z tematem przewodnim – włoskim streetstylem w kolorystyce na sezon wiosna lato 2014 – całość dopełniały złote sandały gladiatorki i ciężka biżuteria. Kolejne miejsca na podium zajęli Mohamed Moamen z Egiptu oraz Marcin Andruszkiewicz, z wykształcenia prawnik.

 

Od zawsze wspieramy młodą polską modę więc serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejną edycję onkursu!

 

tagi: Viva Alta Roma | VIAMODA INDUSTRIAL | NatashA Pavluchenko |

podobne artykuły