PL / EN
SOPOT ART & FASHION WEEK – NOWE WYDARZENIE NA POLSKIEJ MAPIE MODY

SOPOT ART & FASHION WEEK – NOWE WYDARZENIE NA POLSKIEJ MAPIE MODY

Wybieracie się wkrótce nad morze? Koniecznie zajrzyjcie do Sopotu, gdzie w od 8 do 18 sierpnia odbędzie się pierwsza edycja Sopot Art. & Fashion Week.

Dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i podczas letniego wypoczynku nie urozmaicić wypraw na plażę odwiedzeniem unikalnego wydarzenia? Już niedługo serce polskiego świata mody i sztuki przeniesie się do słonecznego Sopotu, gdzie od 8 do 18 sierpnia odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia – Sopot Art & Fashion Week.

 

 

Najciekawsza przestrzeń słynnego nadmorskiego kurortu, obejmująca okolice mola i sąsiadującej z nim najpiękniejszej części plaży, zostanie zaaranżowana w oryginalny sposób. Przestrzeń Sopot Art & Fashion Week podzielona będzie na odrębne strefy –  mody, sztuki, strefę dziecięcą oraz strefę chillout, która będzie sercem całego eventu.

 

 

Przy wejściu na sopockie molo zbudowany zostanie główny wybieg, gdzie od 9 do 10 sierpnia będą odbywały się liczne pokazy mody. W Sopocie swoje kolekcje zaprezentują, m.in. Plich, Kaja Śródka ze swoją marką The Frock, Blessus z najnowszą kolekcją wiosna/lato 2014, Rina Cossack oraz dwie nieujawnione jeszcze marki.

 

 

W programie Sopot Art & Fashion Week znajdziecie także wernisaże, seminaria, spotkania z artystami i performance’y artystyczne. Jednym z twórców, który przedstawi przy tej okazji swoje prace, będzie sam Andrzej Wajda - od 10 sierpnia w bibliotece Sofitel Grand Hotelu wystawiane będą rysunki z cyklu „Reżyser rysuje”. Dodatkową atrakcją całego wydarzenia będą letnie pop-up story, bary z modowymi koktajlami czy huczne afterparty. Polecamy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Sopot Art & Fashion Week | lato 2013 Sopot | Sopot imprezy lato 2013 |

podobne artykuły