PL / EN
ZARA PODBIJA POŁUDNIOWĄ AFRYKĘ

ZARA PODBIJA POŁUDNIOWĄ AFRYKĘ

Hiszpański Inditex aktywnie walczy z europejskim kryzysem i otwiera się na nowe rynki. W Johannesburgu otwarto niedawno pierwszy sklep flagowej marki Zara.

Hiszpańska grupa Inditex na wszelkie możliwe sposoby stara się walczyć z europejskim kryzysem. Jednym z pomysłów firmy jest ekspansja na rynki azjatyckie, a także podbój nowych rynków w Afryce Południowej. 10. listopada w RPA w Johannesburgu, Inditex otworzył pierwszy salon swojej flagowej marki Zara w tamtym regionie świata. Sklep, który znajduje się w pionierskim centrum handlowym Sandton City, ma powierzchnię aż 2700 metrów kwadratowych i tym samym jest jednym z największych sklepów marki na całym świecie.

 

Hiszpański brand swoją ofertę dopasował bezpośrednio do charakterystycznych wymagań afrykańskich klientów. Kolekcje dostarczane do Południowej Afryki są dostosowywane do panującego tam klimatu, znacząco różniącego się od europejskich warunków atmosferycznych.

 

Dzięki aktywnej polityce ekspansyjnej, Zara jest obecnie dostępna na pięciu kontynentach w osiemdziesięciu krajach świata, a liczba sklepów z charakterystycznym szyldem, przekroczyła już 1750.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Inditex | rynek | ZARA |

podobne artykuły