PL / EN
WYSTAWA „MY NAME IS ARCADIUS”

WYSTAWA „MY NAME IS ARCADIUS”

Patronat LAMODE.INFO: zapraszamy na wystawę zdjęć polskiego fotografa gwiazd!

26 sierpnia 2016 w Klubie BANK w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy „My Name Is Arcadius”, który podsumuje dotychczasową pracę artystyczną fotografa gwiazd - Arcadiusa Mauritza.

 

Zapowiadana wystawa to ponad 40 portretów polskich osobistości medialnych, m.in. Ilony Felicjańskiej, Sławka Uniatowskiego, Ryszarda Rembiszewskiego, Eweliny Lisowskiej, Patrici Kazadi, Moniki Mrozowskiej, Łukasza Jakóbiaka, Magdaleny Ogórek, ale także osobowości zza granicy, z którymi współpracował Arcadius: Imany oraz Ayo.

 

Twórcy wydarzenia chcą, aby stanowiło ono swoistą kropkę nad „i” dorobku fotografa oraz zaakcentowało jego obecność na rynku oraz w mediach. „My Name Is Arcadius” to wystawa, która przybliży odbiorcom spójną wizję autora, nie tylko na poziomie jego twórczości, ale także w wizerunku i osiągnięciach w pracy artystycznej.

 

Wydarzenie poprowadzi Łukasz Jakóbiak, a w programie znajdują się m.in.: uroczyste składanie podpisów przez gwiazdy będące bohaterami fotografii Aracadiusa (po zakończeniu wernisażu prace trafią na licytację, a uzyskane środki – do organizacji pożytku publicznego), występ Anny Karwan, a swoją obecnością imprezę uświetnią modelki ubrane w awangardowe stroje od ulubionego projektanta Arcadiusa – Sebastiana Siccone`a.

 

Gospodarzem wydarzenia jest BANK Klub, znajdujący się przy ul. Mazowieckiej 14 w Warszawie, a za organizację wydarzenia odpowiada Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk (Kulturalne Eventy). Polecamy! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: wystawa | Arcadius Mauritz |

podobne artykuły