PL / EN
WYNIKI KONKURSU „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT JOANNY KLIMAS

WYNIKI KONKURSU „ Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT JOANNY KLIMAS

Kto najlepiej wykonał konkursowe zadanie i wygrał t-shirt projektu Joanny Klimas w naszym konkursie „Z kolekcji projektanta”? Sprawdźcie wyniki!

Wasza kreatywność z każdym kolejnym konkursem zaskakuje nas coraz bardziej! Szczególnie, że tym razem zadanie było nietypowe. Zamiast stworzenia kolażu czy napisania odpowiedzi na pytanie, musieliście wymyślić hasło odzwierciedlające charakter marki Joanna Klimas i uzasadnić swój pomysł. A nagroda warta była zachodu! Dziś wyłoniliśmy zwyciężczynię, która swoją szafę wzbogaci o t-shirt z kolekcji projektantki Logo Game. Została nią pani Anna J. z Poznania, której odpowiedź znajdziecie poniżej. Serdecznie gratulujemy!

 

A Ty, w co dzisiaj zagrasz? What is your game today? (dwie wersje językowe, aby pozostać na czasie:) )

 

Gra, zabawa, niewinna igraszka…ale także nasze codzienne życie.

 

Hasło jest przewrotnym i metaforycznym porównaniem naszych tendencji do wcielania się w daną rolę, nakładania wyszukanej maski, gdy chcemy wywrzeć na kimś odpowiednie wrażenie. Jest nawiązaniem do dzieła Ervinga Goffmana „Człowiek w teatrze życia codziennego”, gdzie jawimy się jako aktorzy, uczestniczący w przedstawieniu jakim jest życie. Claim nawiązuje do codziennych zmian, metamorfoz i wystudiowanych póz, jakie przyjmujemy zależnie od nastroju, który nas dopadnie, a także do tego co chcemy sobą przekazać innym ludziom. Pokazuje również alternatywę, że każdego dnia możesz być kimś innym, a w tym mogą pomóc Ci nie tylko wystudiowane gesty i zachowania, ale także odpowiednie ubrania. Propozycja oczywiście literalnie nawiązuje do nazwy kolekcji, ale przede wszystkim intrygująco zachęca: graj, baw się i zmieniaj każdego dnia! Czy tego samego właśnie nie przekazują nam projekty Pani Joanny Klimas?

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Joanna Klimas | konkurs | z kolekcji projektanta | t-shirt | Logo Game | kolekcja Joanna Klimas | konkurs Joanna Klimas | wyniki konkursu Joanna Klimas |

podobne artykuły