PL / EN
WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” LANGNER NA KARNAWAŁ

WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” LANGNER NA KARNAWAŁ

Znamy już zwycięzcę kolejnego konkursu „Z kolekcji projektanta”! Zobaczcie w czyje ręce trafia „mała czarna” marki LANGNER.

Ratuje nas z opresji, jest idealna na każdą okazję, dodaje kobiecości i od lat stanowi podstawę kobiecej garderoby. Najlepszym wyborem jest jednak ta łącząca prostotę i elegancję, ale kładąca duży nacisk na funkcjonalność – zupełnie jak projekty Marty Jagiełło z marki LANGNER.

 

Stworzona z wysokiej klasy tkaniny „mała czarna” to inwestycja na lata nigdy niewychodząca z mody. Szczególnie, że sprawdzi się także w hucznym okresie karnawału. Wystarczy dodać do niej oryginalną biżuterię, małą zdobioną kopertówkę i modne czółenka.

 

Dlaczego każda z nas powinna mieć ją w swojej szafie? Odpowiedzi na to pytanie w naszym konkursie były różne, ale zwycięzca jest tylko jeden. I jedno jest również pewne – „małej czarnej” nigdy za wiele.

 

Z przyjemnością informujemy, że projekt marki LANGNER wygrywa Małgorzata R. z miejscowości Świdwin. Gratulujemy!

 

Pytanie konkursowe: Uzasadnij w najciekawszy sposób,  dlaczego w szafie każdej kobiety powinna znaleźć się "mała czarna"?

 

Małgorzata R, Świdwin


„Mała czarna” jest jak poranna kawa, pobudza zmysły, przyspiesza bicie serca, można się od niej zwyczajnie zdrowo uzależnić. Jest jak czarny koń, gdy niespodziewanie po dodaniu biżuterii stajesz się księżniczką na balu, a po zmianie obuwia i włożeniu prostego żakietu błyszczysz na spotkaniu biznesowym. Cechuje się wyrafinowaną elegancją, dzięki niej już nigdy nie będziesz czarną owcą w rodzinie. Mając ją w szafie udowadniasz wszystkim, że posiadłaś mistrzowski styl, połączony z dobrym wyczuciem i smakiem, jak czarny pas w sztukach walki. Dzięki jej prostocie i uniwersalności już nigdy nie będziesz miała czarnych myśli co na siebie włożyć. A ponieważ pasuje do wszystkiego ciesz się nią jak najczęściej i nie zostawiaj nigdy na czarną godzinę!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Langner | konkurs | z kolekcji projektanta |

podobne artykuły