PL / EN
WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

WYNIKI KONKURSU „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

Do kogo trafi nietuzinkowy top o rękawie ¾ z najnowszej kolekcji Bohoboco? Właśnie wyłoniliśmy zwycięzcę - sprawdźcie!

 

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to doskonały balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. Styl marki to cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorski luz miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita.

 

 

Niedawno wspólnie z projektantami marki BohobocoKamilem Owczarkiem i Michałem Gilbertem Lach, przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośniczek minimalistycznego designu. Wystarczyło do 06.12.2013 r. do godz. 23:59 stworzyć najbardziej kreatywną historię, nawiązującą do nazwy duetu. Było o co walczyć, bo do wygrania był nietuzinkowy top o rękawie ¾, wykonany z miękkiej dzianiny, który pochodzi z najnowszej kolekcji Bohoboco

 

 

Naprawdę mieliśmy spory problem z wyłonieniem zwycięzcy, gdyż Wasza wyobraźnia nie zna granic, a historie, nawiązujace do nazwy duetu, które nam przesłaliście były naprawde genialne i bardzo kreatywne. Musieliśmy jednak wyłonić tylko jednego zwycięzcę. Top z najnowszej kolekcji Bohoboco wędruje do Katarzyny S. z Wrocławia, która napisała... sztukę! Koniecznie przeczytajcie.

 

 

 

Gratulujemy!

 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Bohoboco konkurs | wyniki konkursu | wygraj top Bohoboco | Bohoboco top |

podobne artykuły