PL / EN
VICTORIA’S SECRET BEAUTY & ACCESSORIES W POLSCE!

VICTORIA’S SECRET BEAUTY & ACCESSORIES W POLSCE!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek Victoria's Secret. Już 24. lipca, czołowa amerykańska sieć sprzedaży ekskluzywnej bielizny i kosmetyków, otwiera swój pierwszy salon w Złotych Tarasach w Warszawie we współpracy z Alshaya Poland.

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanek Victoria’s Secret. Już 24. lipca 2012 r. czołowa amerykańska sieć sprzedaży ekskluzywnej bielizny, kosmetyków i dodatków otworzy swój pierwszy salon w Złotych Tarasach w Warszawie. Victoria’s Secret Beauty & Accessories to koncept, w którym klientki znajdą przede wszystkim produkty kosmetyczne oraz ekskluzywne, sygnowane inicjałami VS, akcesoria. Wśród kosmetyków dostępne będą luksusowe zapachy, w tym kultowy już Bombshell, czy najnowszy Angel, oraz produkty do pielęgnacji ciała. Kolekcja akcesoriów zawierać będzie stylowe torebki, walizki podróżne, drobną galanterię skórzaną, jak etui na paszport czy zawieszka do kluczy – a zatem będzie w czym wybierać.

 

Wystrój sklepu połączy zarówno współczesny jak i zmysłowy charakter marki Victoria’s Secret. Będzie nowoczesna fasada i wysublimowane elementy takie, jak kultowa galeria z czarno-białymi wizerunkami super modelek Vicoria’s Secret oraz ściana video z relacjami z pokazów i filmami promującymi produkty marki.

 

Victoria’s Secret Beauty & Accessories zostanie wprowadzone na rynek z ramienia Alshaya Poland Sp. z o.o., będącej częścią Alshaya Group. Alshaya Poland na zasadzie franczyzy współpracuje z takimi markami jak: Top Shop, Mothercare, The Body Shop, MAC, Dorothy Perkins, American Eagle Outfitters, a od teraz również z Victoria’s Secret.

 

Otwarcie butiku w Złotych Tarasach będzie miało miejsce już 24. Lipca 2012 r. o godz.12:00. Dla 200 pierwszych klientów Victoria’s Secret Beauty & Accessories przygotowało upominki o wartości 50 PLN.

 

Drugi salon Victoria’s Secret Beauty & Accessories zostanie otwarty zaledwie trzy dni później, 27. lipca 2012 r. w Galerii Mokotów w Warszawie.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Victoria’s Secret | Victoria’s Secret Beauty & Accesories | Alshaya Poland |

podobne artykuły