PL / EN
SHWRM.COM WYRUSZA ZA GRANICĘ

SHWRM.COM WYRUSZA ZA GRANICĘ

Znacie już stronę shwrm.com? Jeśli nie to musicie nadrobić zaległości, bo ta prężnie rozwijająca się platforma sprzedająca projekty polskich niezależnych i marek właśnie ruszyła z angielską wersją na podbój europejskiego rynku.

 

Showroom to największa platforma e-commercowa kryjąca się pod adresem http://shwrm.com, która zrzesza twórców zarówno niezależnej mody jak i designu z Polski. W jej ramach działa niemal trzysta marek z rodzimego rynku, które mają dzięki temu możliwość rozwoju i dotarcia do szerszego grona odbiorców. Dlatego ruszyła angielska wersja strony, która wychodzi na wprost oczekiwaniom klientów spoza granic naszego kraju.

 

Jak mówią twórcy i współwłaściciele Showroomu, Michał Juda i Jasiek Stasz: „To szansa na pokazanie Europejczykom, że polska moda stoi na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie oferując rozsądne ceny. Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój na rynku mody w naszym kraju. Polscy projektanci nie odstają od swoich zagranicznych kolegów – zarówno, jeśli chodzi, o jakość, jak i design”.

 

Trzymamy, więc kciuki za promowanie polskiej mody za granicą!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: shwrm.com | shwrm.pl | Showroom | polski showroom | rynek |

podobne artykuły