PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SHWRM.COM WYRUSZA ZA GRANICĘ

SHWRM.COM WYRUSZA ZA GRANICĘ

Znacie już stronę shwrm.com? Jeśli nie to musicie nadrobić zaległości, bo ta prężnie rozwijająca się platforma sprzedająca projekty polskich niezależnych i marek właśnie ruszyła z angielską wersją na podbój europejskiego rynku.

 

Showroom to największa platforma e-commercowa kryjąca się pod adresem http://shwrm.com, która zrzesza twórców zarówno niezależnej mody jak i designu z Polski. W jej ramach działa niemal trzysta marek z rodzimego rynku, które mają dzięki temu możliwość rozwoju i dotarcia do szerszego grona odbiorców. Dlatego ruszyła angielska wersja strony, która wychodzi na wprost oczekiwaniom klientów spoza granic naszego kraju.

 

Jak mówią twórcy i współwłaściciele Showroomu, Michał Juda i Jasiek Stasz: „To szansa na pokazanie Europejczykom, że polska moda stoi na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie oferując rozsądne ceny. Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój na rynku mody w naszym kraju. Polscy projektanci nie odstają od swoich zagranicznych kolegów – zarówno, jeśli chodzi, o jakość, jak i design”.

 

Trzymamy, więc kciuki za promowanie polskiej mody za granicą!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: shwrm.com | shwrm.pl | Showroom | polski showroom | rynek |

podobne artykuły