PL / EN
VICTORIA BECKHAM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2014

VICTORIA BECKHAM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2014

Damskie i męskie kroje spotykają się w wiosenno-letniej kolekcji Victorii Beckham na sezon 2014. Zobaczcie jej najnowsze propozycje.

Victoria Beckham nie zamierza stać w jednym miejscu i w modowej branży stawia coraz pewniejsze kroki. Choć jej kolekcje nie emanują nowatorstwem i oryginalnością, widać, że projektantka wciąż trzyma określony poziom, którego głównym wyznacznikiem jest przede wszystkim jakość.

 

Po pokazie na sezon wiosna lato 2014, trudno nie zauważyć, że jej styl ewoluuje. Dopasowane kroje podkreślające talię, będące jej projektancką sygnaturą, z kolekcji na kolekcję pojawiają się w coraz mniejszej ilości i ustępują miejsca luźniejszym fasonom. „Wciąż kocham dopasowane sukienki, ale istnieje jeszcze moja druga strona, która pragnie czuć się bardziej beztrosko” – powiedziała Victoria Beckham na backstage’u pokazu swojej najnowszej kolekcji.

 

Najnowsze propozycje brytyjskiej projektantki hołdują połączeniom męskich i damskich krojów. W sezonie jesienno-zimowym stanowiły skromny akcent w kolekcji, tym razem wyszły na pierwszy plan i zdominowały styl całości. Hybrydowy charakter wiosenno-letniego sezonu opiera się przede wszystkim na konstrukcji, w której geometryczne kroje kontrastują z falbanami, ukośne cięcia odsłaniają plisowane tkaniny, a typowe męskie kroje nabierają łagodności dzięki dziewczęcym fasonom.

 

W palecie stonowanych odcieni, w której znalazły się przede wszystkim czernie i biele, pojawia się również fuksja, bordo i szarości. Ciekawym urozmaiceniem są transparentne graficzne wzory trójkątów, które pojawiły się na topach, koszulach i torebkach. To, co jednak najbardziej przyciąga uwagę to przeskalowane sylwetki z luźną, pudełkową górą i szerokimi spodniami do połowy łydki. Widać, że eksperymentując z formą, projektantka nie boi się szukać nowych rozwiązań, co tylko udowadnia jej coraz większą pewność siebie i świadomość mody.  

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Victoria Beckham wiosna lato 2014 | Victoria Beckham kolekcja wiosna lato 2014 | New York Fashion Week wiosna lato 2014 | New York Fashion Week | Victoria Beckham |

podobne artykuły