PL / EN
UNIQLO X J.W. ANDERSON: ZOBACZCIE NAJŁADNIEJSZE RZECZY Z KOLEKCJI!

UNIQLO X J.W. ANDERSON: ZOBACZCIE NAJŁADNIEJSZE RZECZY Z KOLEKCJI!

Irlandzki designer x japońska sieciówka - jak Wam się podoba?

UNIQLO X J.W ANDERSON: ZDJĘCIA KOLEKCJI

Mimo, że kolekcja UNIQLO X J.W. ANDERSON dostępna będzie w sprzedaży internetowej dopiero 21 września, a do wybranych salonów marki trafi dzień później, to wiemy już dokładnie, co irlandzki projektant przygotował dla japońskiej sieciówki.

wideo: Uniqlo x J.W. Anderson/Youtube

J.W. ANDERSON DLA UNIQLO: JESIEŃ ZIMA 2017

Czerpiąc inspiracje z typowych brytyjskich elementów garderoby, J.W. Anderson, jeden z najbardziej innowacyjnych i wychodzących naprzód projektantów w Londynie, stworzy dla Uniqlo ponadczasową linię ubrań LifeWear. Kolaboracja ta jest uosobieniem wartości, takich jak pomysł, jakość, doskonałość materiałów i funkcjonalność. Tego typu współprace są niezwykle ważne w branży mody. Kiedy myślę o Uniqlo, myślę o rzeczach, które są idealnie wykonane, a ktoś poświęcił im wiele czasu i uwagi. To trudne zadanie, a oni wywiązują się z niego bardzo dobrze. Kolaboracja z Uniqlo jest prawdopodobnie jednym z najlepszych przykładów demokracji w świecie mody i cieszę się, że moje projekty będą dostępne dla każdego, niezależnie od poziomu zamożności, powiedział Anderson.

POLECAMY: J.W. ANDERSON READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017 PODCZAS LONDON FASHION WEEK

wideo: J.W. Anderson/Interview/Youtube

W kolekcji UNIQLO X JW. ANDERSON na sezon jesień zima 2017 znajdą się m.in. trencze, wełniane płaszcze, plecione swetry, sukienki z golfem, puchowe kurtki, spódnice z falbanami, pikowane torby i pasiaste szaliki. Jesteście ciekawi? W galerii poniżej zebraliśmy dla Was najciekawsze propozycje.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: UNIQLO | JW ANDERSON | JESIEŃ ZIMA 2017 |

podobne artykuły