Logotyp serwisu lamode.info
J.W. ANDERSON READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

J.W. ANDERSON READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

London Fashion Week: o tych pokazach mówią wszyscy. Zaczynamy!

Z Nowego Jorku, gdzie tegoroczne święto mody dobiegło już końca, przenosimy się do Londynu – miasta, które jako pierwsze na świecie podjęło się organizacji tej wspaniałej imprezy. Za nami już kilka znakomitych pokazów na sezon jesień zima 2017, w tym prezentacje kolekcji Simone Rocha, Mulberry i J.W. Anderson – to o nich mówi się najwięcej. Tegoroczny LFW zaczyna nabierać rumieńców – jak na razie pretenduje do miana najlepiej przeprowadzonego i komercyjnie pociągającego w ciągu ostatnich lat. Zobaczcie sami!

 

Oglądaj na żywo: London Fashion Week 2017

Być może, dzieje się tak dzięki samym projektantom, którzy starają się coraz bardziej rozwijać swoje dobrze prosperujące marki modowe pod kątem biznesowym; lub też, za sprawą wysiłku Brytyjskiej Rady Mody, to cały londyński przemysł zwyczajnie wydoroślał. W każdym razie – tegoroczne pokazy są mniej ekscentryczne, bardziej dopracowane, a prezentowane sylwetki w stu procentach gotowe do noszenia.

 

 

J.W. Anderson

Liczba fanek akcesoriów, w tym przede wszystkim torebek J.W. Anderson rośnie błyskawicznie – nie ma wątpliwości, że Jonathan przeżywa w ostatnich miesiącach świetną passę. Od 6 lat, kiedy wypuścił pierwszą linię damską, jego projekty przeszły znaczącą transformację - od konceptualnych założeń i próbę redefinicji mody, po kobiecość, a nawet styl glamour.

ZOBACZ TEŻ: NOWA AMERICANA. ŚWIAT MODY PROTESTUJE!

W swojej najnowszej kolekcji na sezon jesień zima 2017, Anderson studiuje kobiecość na przykładzie serii sukienek, które mówią przede wszystkim: załóż mnie!. To jednak wciąż rzeczy dla dziewczyny, która chce pozostać zauważona; dlatego z dużą pewnością siebie zdecyduje się na strusie pióra połączone z jedwabiem w kwieciste wzory, skórzaną kurtkę mini kończącą się na wysokości biustu, czy parę swobodnych, nieco niedbałych spodni. Jakkolwiek dziwnie to brzmi, to wszystko razem zagrało doskonale. I duże szanse, że obróci się również w sukces komercyjny.

tagi: POKAZ MODY | J.W. ANDERSON | JESIEŃ ZIMA 2017 | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły