PL / EN
ZARA – JESIEŃ ZIMA 2017

ZARA – JESIEŃ ZIMA 2017

Już jest najbardziej wyczekiwana kampania każdego sezonu wśród popularnych marek!

Kampania Zara jesień zima 2017

Hiszpańska marka kontynuuje działania ze sprawdzonym teamem, który stworzył wiosenno-letnią kampanię. Do współpracy Zara znowu zaprosiła ikonę fotografii - Stevena Meisela. Ponownie też stylizacją sesji zajął się Karl Templer, a nad koncepcją artystyczną czuwał Fabien Baron.

Zara – kolekcja jesień zima 2017

Jesienna Collection 02 to „moda stanowcza”. Projektanci Zary proponują wariacje na temat uniformu. Power dressing nowoczesnej kobiety nie ma nic wspólnego z nudną garsonką. Stylizacja ma pokazać Twoją osobowość, a jej poszczególne elementy mają dać się zapamiętać i stać się swego rodzaju sygnaturą Twojego stylu.

Marynarki i płaszcze o mocnej linii ramion oraz klasyczne koszule sygnalizują dyscyplinę i precyzję, ale zostają zestawione z frywolnymi spódnicami mini, a charakteru dodają całości wiktoriańskie akcenty. Ciekawą kropkę nad „i” stawiają kaszkiety w stylu roznosiciela gazet.

ZOBACZ TEŻ: KAMPANIE MAREK MODOWYCH JESIEŃ ZIMA 2017

Obszerne futrzane płaszcze są komfortowe i zabawne w swym niezdyscyplinowaniu. Dzianiny kojarzone z wygodą i luzem nosimy w nadchodzącym sezonie niczym pracowniczy uniform, ale zyskują też uwodzicielski podtekst, bo spod nich wysuwają się nonszalancko bieliźniane topy i sukienki.

Moda trochę na poważnie, trochę z przymrużeniem oka. Elegancki eklektyzm, nowe proporcje, symbioza formalności i frywolności, romans nowoczesności z klasyką. Jesień i zima w Zarze stoją pod znakiem deklaracji własnych przekonań i eksponowania indywidualnego stylu. Lubimy!

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: kampania | jesień zima 2017 | ZARA |

podobne artykuły