PL / EN
TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE – ZAPLANUJ ŚWIĄTECZNE ZAKUPY

TRZECIA EDYCJA ART YARD SALE – ZAPLANUJ ŚWIĄTECZNE ZAKUPY

Wciąż nie macie pomysłów na prezenty dla najbliższych? Pomożemy Wam! Sprawdźcie, co jeszcze czeka nas na trwającym właśnie świątecznym Art Yard Sale.

Spóźniliście się ze świątecznymi zakupami lub wciąż nie macie pomysłów na prezenty? Nic straconego! Od początku grudnia w kamienicy przy Pięknej 19, przez siedem dni w tygodniu macie szansę znaleźć oryginalne pomysły na upominki, w dodatku z metką Made in Poland.

 

Świąteczny pop-up shop X Art Yard Sale jest wypełniony po brzegi projektami rodzimych twórców. Czołówka polskiej ilustracji, mody czy wzornictwa proponuje z tej okazji kolekcje limitowane i premierowe. Slava Varsowia, BSIDES, Lous czy Cosima Borawska proponują specjalne serie akcesoriów, Delikatessen wyjątkową edycję koszul z grafiką Edgara Bąka, a MMC linię t-shirtów stworzoną przy współpracy z Łukaszem Ziętkiem i Andrzejem Sobolewskim.

 

 

Jak zaplanować świąteczne zakupowe szaleństwo? Warto przy okazji załapać się na organizowane w ramach X AYS wydarzenia. Już w piątek (20. grudnia) od 18:00 do 21:00 powitają Was na miejscu jeden z najbardziej obiecujących młodych projektantów Pajonk oraz jeden z najlepszych polskich ilustratorów, Arobal. Tego dnia kupicie na Pięknej projekty z ich wyjątkowej współpracy.

 

 

Pomysł na prezent dla mężczyzny? Nic prostszego. Męskie koszule, spodnie, kurtki, swetry czy dodatki? Na chwilę przed świętami, bo 21 i 22 grudnia, Dział Mody X AYS wypełnią propozycje dla panów. Tego dnia na zakupy zaprasza marka Delikatessen!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Art Yard Sale | Olka Osadzińska | targi | moda polska | pomysł na prezent | prezenty |

podobne artykuły