PL / EN
LOUNGE MAGAZYN #57 GRUDZIEŃ - STYCZEŃ 2013

LOUNGE MAGAZYN #57 GRUDZIEŃ - STYCZEŃ 2013

Najnowszy numer Lounge Magazyn, tym razem w rozmiarze XXL, jest już dostępny! Sprawdźcie, co ciekawego wydarzyło się w świecie mody, kultury i sztuki.

Najnowszy numer Lounge Magazyn na grudzień-styczeń 2013 został wydany w rozmiarze XXL i z dwoma różnymi okładkami. Ich gwiazdą jest młoda polska aktorka - Agnieszka Żulewska, która stanęła przed obiektywem fotografa miesiąca, Mirona Chomnackiego. Więcej efektów ich współpracy możemy zobaczyć w postaci zaskakującej sesji zdjęciowej wewnątrz magazynu.

 

Poza tym w najnowszym wydaniu Lounge Magazine macie okazję dowiedzieć się, co o sztuce współczesnej myśli Dominik Jasiński, jakie są jego inspiracje, plany na przyszłość oraz doświadczenia związane z jego obecną wystawą w Galerii przy Teatrze w Warszawie.

 

Tych, którzy śledzą kulturalne wydarzenia w Polsce, na pewno zainteresują również informacje na temat wystaw w warszawskim Muzeum Plakatu w Wilanowie i w katowickiej galerii Rondo Sztuki. Ponadto w nowym numerze magazynu zapoznacie się z mało znaną modą kanadyjską, znajdziecie informacje na temat polskich bloggerek, a dzięki portalowi Lamode.info przeczytacie krótkie recenzje trzech ważnych i bardzo różniących się od siebie pokazów polskich projektantów – Macieja Zienia, Ani Kuczyńskiej oraz duetu Paprocki & Brzozowski.

 

Jednak to jeszcze nie wszystko. Czy znacie już zespół The Dumplings? Jeżeli nie, to Lounge Magazyn daje Wam okazję do poznania młodych muzyków – szesnastoletniej Justyny i siedemnastoletniego Kuby. A jeżeli interesują Was podróże i jedzenie, zapraszamy na kulinarną podróż do Rzymu, oferującego swoim turystom potrawy, których smaku nigdy nie zapomną!

 

Tyle i jeszcze więcej w najnowszym numerze Lounge Magazyn, który znajdziecie w wersji on-line na stronie www.loungemagazyn.pl, a także drukiem w wybranych miejscach w Warszawie, Krakowie i Katowicach: w restauracjach, kawiarniach, hotelach czy galeirach handlowych. Zapraszamy do lektury!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Lounge Magazyn | Lounge Magazyn #57 | The Dumplings | Jasiński | Muzeum Plakatu w Wilanowie | Galeria Rondo Sztuki | moda w Kanadzie | Agnieszka Żulewska | Miron Chomnacki |

podobne artykuły