PL / EN
FASHION DESIGNER AWARDS 2014

FASHION DESIGNER AWARDS 2014

Ruszyły już kwalifikacje do szóstej edycji Fashion Designer Awards 2014. Tematem tegorocznej edycji zostały lata 20' i 30'. Sprawdźcie szczegóły!

Już w tym miesiącu rusza kolejna edycja konkursu Fashion Designer Awards 2014. Tym razem tematem przewodnim szóstej już edycji wydarzenia będzie moda damska lat 20’ i 30’.

 

 

Zainspirowani stylem Poli Negri i Jadwigi Smosarskiej oraz nową (jak na tamte czasy) muzyką jazzową, a także starymi kabaretami, uczestnicy będą walczyć o nagrodą finansową, staże w atelier na całym świecie i wyjazdy na zagraniczne targi tkanin Tissue Premier i Paris Photo.

 

 

Inicjatorką imprezy jest Joanna Sokołowska-Pronobis, która stworzyła ją myśląc o wspieraniu młodych, modowych talentów w naszym kraju. W ławie jurorów przy okazji szóstej edycji FDA zasiądą m.in. czołowie polscy projektaci: Dawid Tomaszewski, Joanna Klimas, Agnieszka Maciejak,Łukasz Jemioł czy duet BOHOBOCO.

 

 

Finałowa dziesiątka będzie miała okazję pokazać swoje kolekcje na Gali, która odbędzie się w maju w 2014 roku. Przypominamy, że termin składania prac upływa z dniem 10.02.2014r.

 

 

Wiecęj informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora www.fashiondesignerwards.com.pl i na Facebook’u https://www.facebook.com/fashiondesignerawards?ref=hl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Fashion designer Awards 2014 | konkurs | młodzi projektanci | konkurs dla projektantów | konkurs modowy |

podobne artykuły