Logotyp serwisu lamode.info
Top premiery (sierpień 2021)

Top premiery (sierpień 2021)

Kolekcje, marki oraz serwisy – same nowości na końcówkę lata!

 

Spis treści

1. DOUGLAS&YOU

2. NUDYESS SOFTLY

3. TATTOOCAKE

DOUGLAS&YOU

Douglas.pl prezentuje Douglas&You, własny magazyn online, który został stworzony z okazji 20-lecia marki, z myślą o jej Odbiorcach i ich zainteresowaniach.

Pod adresem douglasyou.pl znajdziecie najświeższe urodowe trendy, beauty porady, kulisy pokazów mody, gorące nowości i wiele, wiele więcej. Odwiedźcie nową stronę perfumerii internetowej i przekonajcie się sami!


 

NUDYESS SOFTLY

Od zawsze wierne tej samej filozofii, naturalne piękno, które nie potrzebuje dodatkowego filtra czy retuszu, wpisały w DNA marki Nudyess. Wiedzą, że nie posiada ono wieku, jednego rozmiaru czy typu sylwetki. Kochają wszystkie kobiety i to właśnie do pokochania siebie oraz swojego ciała nakłaniają swoje klientki. Jak zwykle, stawiają na różnorodność, tym razem jednak prezentując kobiecość w nieco innym wydaniu. Zwieńczeniem powstania linii SOFTLY jest sesja zdjęciowa autorstwa Kasi Mikołowicz. Do udziału w kampanii zaproszono Magdę Grzeszcz, Olę Kowal oraz Mary Claverys - dziewczyny, które udowadniają, że choć jesteśmy zupełnie różne, to każda z nas jest wyjątkowa, nawet jeśli nasze (wewnętrzne lub zewnętrzne) piękno nie zostało jeszcze przez nas odkryte.

Linia SOFTLY powstała w odpowiedzi na potrzeby klientek. Chęć poczucia się komfortowo zrodziła potrzebę sięgnięcia po nowe. Do stworzenia kolekcji wykorzystano zupełnie inną niż do tej pory dzianinę, która dzięki swoim niezwykłym właściwościom, sprawdzi się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Postawiono na naturalną oraz delikatną tkaninę, która łączy się z ponadczasowym minimalizmem, a także prostotą, która jak nic innego potrafi wydobyć z nas kobiecość.


W kolekcji znalazły się całkowicie nowe kroje, jak również te już znane, w jeszcze bardziej dopracowanym wydaniu. Nacisk został położony na produkty, które mogą posłużyć jako baza stylizacji lub uzupełnienie projektów z linii głównej. Topy, body, spódnice, legginsy oraz zestawy bieliźniane - wszystko to utrzymane w tradycyjnej dla Nudyess kolorystyce bazującej na beżach, brązach oraz czerni.

Mikromodal może brzmieć odrobinę obco, ale w rzeczywistości, jest to w 100-procentach naturalna tkanina. Włókno celulozowe 2. generacji łączy w sobie wszystko to, za co pokochaliśmy bawełnę oraz wiskozę. Dużo lepiej wchłania wilgoć, dzięki czemu jest gwarancją wygody i świetnie sprawdza się nawet przy wzmożonej aktywności fizycznej. W kolekcji polskiej marki certyfikowana dzianina bazuje na włóknach otrzymanych z drzewa bukowego, przez co nie gniecie się i jest dużo bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jest bardzo przyjemna w dotyku.

W Nudyess od zawsze akcentuje się transparentność, stawiając na ekologiczne rozwiązania oraz lokalną produkcję. Szyje się tu jedynie z naturalnych tkanin posiadających certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który gwarantuje, że produkty są całkowicie wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska naturalnego. Bawełna pochodzi z rodzimych dziewiarni, a wszystkie projekty są w całości wykonywane w Polsce.


 

TATTOOCAKE

Tattoocake powstało na skutek podróży po świecie. Począwszy od Afryki, poprzez Stany Zjednoczone i kraje Europy, aż do Azji, gdzie marka się narodziła. Fascynacja kolorami skóry, religiami, pochodzeniem, płcią - stworzyły fundament, jakim jest różnorodność. Emocjonalność jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich kobiet i to drugi ważny filar Tattoocake. A tatuaż? Jest tylko dodatkiem, podkreśleniem piękna, uczucia i emocjonalnej zmienności.


"Nawet gdy zawsze jesteś sobą, każdego dnia jesteś inna".

Autorskie tatuaże dostępne są na www.tattoocake.com.


tagi: Nudyess | Tattoocake | DOUGLAS |

podobne artykuły