PL / EN
Prezenty dla niej - odkryj propozycje na każdą okazję

Prezenty dla niej - odkryj propozycje na każdą okazję

Odkryj najciekawsze propozycje prezentowe dla dziewczyny, narzeczonej lub żony.

Zakup prezentów dla najbliższych potrafi sprawić problemy. Zazwyczaj chcemy wypaść jak najlepiej, bierzemy pod uwagę wiele pomysłów i często nadal nie wiemy co sprawdzi się najlepiej. Zdarza się także, że brakuje nam inspiracji i nie mamy pomysłu czym warto się zainteresować i co ostatecznie wybrać. W tym artykule postaramy się wskazać najciekawsze propozycje prezentowe dla dziewczyny, narzeczonej lub żony.

Postaw na klasykę, czyli wartościową książkę

Książki są prawdziwie uniwersalną formą prezentu. Można ją zabrać gdziekolwiek się udajemy, przeczytać w jeden wieczór, bądź przez cały rok, a dodatkowo przekrój tematyczny i sam wybór dostępnych tytułów jest naprawdę ogromny. Jednak jak trafić w gust obdarowywanej osoby i nie skończyć z nietrafionym prezentem, który wprowadzi więcej zamieszania, niż pożytku.

Jednym ze sposobów jest przeprowadzenie rzetelnego researchu, czyli dowiedzenia się w dokładny sposób, jakie książki preferuje ukochana. Choć zazwyczaj w związkach taka wiedza przekazywana jest od samego początku, to czasem nadal możemy mieć wątpliwości czy wybrany tytuł z konkretnego gatunku przypadnie danej osobie do gustu. Oczywiście trzeba to zrobić w sposób subtelny, inaczej prezent nie stanie się niespodzianką.

Kolejnym pomysłem jest postawienie na gatunek poradników. Dodatkowa specjalistyczna wiedza, niezależnie od zainteresowań, do dzisiaj jest na wagę złota, szczególnie biorąc pod uwagę szum informacyjny znajdujący się w internecie. Oczywiście warto połączyć to z pierwszym sposobem i trafić w gust obdarowywanej osoby. Jakościowy poradnik może stać się naprawdę inspirującym prezentem, dlatego polecamy wybór tego właśnie podejścia.

Subtelny prezent kosmetyczny, czyli roller jadeitowy

Wbrew pozorom zazwyczaj prezenty z zakresu kosmetyków, szczególnie tych pielęgnacyjnych, są ryzykownym wyborem i to nie tylko w kontekście prezentu dla ukochanej. Nasze intencje mogą zostać odebrane negatywnie, tak jakbyśmy sugerowali pośrednio drugiej osobie, że o siebie nie dba, a my swoim prezentem nagle przychodzimy jej z pomocą. Jest to zdecydowanie niekorzystny scenariusz, dlatego tak kluczowy jest wybór właściwego przedmiotu.

Roller jadeitowy jest mimo wszystko całkiem neutralnym i naprawdę przydatnym akcesorium do pielęgnacji skóry. Już z definicji nie jest traktowany jako obowiązkowy przyrząd do pielęgnacji, tylko ciekawy dodatek, który może ją urozmaicić. Dodatkowo nie kojarzy się z szeroko rozumianą czystością, a jedynie wsparciem dla skóry, co może zostać odebrane w całkowicie pozytywny sposób. Oczywiście kluczowe jest także przedstawienie naszego prezentu jako właśnie takiej ciekawostki.

Sam roller pomaga w polepszeniu stanu zdrowotnego skóry twarzy, jak i całego ciała. Ma on właściwości odmładzające oraz rewitalizujące. Poprawiając krążenie i wygładzając skórę, wygląda ona dużo młodziej i jędrniej. Zregenerowana skóra zyskuje dodatkowy blask i dłużej zachowa swój młody wygląd. Należy jednak pamiętać o regularnym stosowaniu rollera jadeitowego, ponieważ dostrzegalne efekty pojawią się dopiero po kilku sesjach masażu skóry. Wszystkie akcesoria do masażu skóry znajdziesz na Rosental.pl. Sprawdź pełną ofertę!

Zróbcie razem coś pasjonującego

Zdecydowanie rozwijającymi prezentami są te, które można przeżywać nie tylko w pojedynkę. Aby zadbać o związek, a przy tym samemu skorzystać z dobrodziejstw zakupionego prezentu (w czym nie ma nic złego), warto wybrać prezent w stylu eventowym. Przekrój dostępnych opcji może być wręcz przytłaczający, więc warto przemyśleć ostateczny wybór.

Oczywiście kluczowe są zainteresowania danej kobiety. Na pewno nie należy kierować się swoimi pasjami, ponieważ stanie się to prezent bardziej pod nas, a nie przeznaczony dla naszej drugiej połówki. Kurs gotowania, warsztaty taneczne czy sesja na strzelnicy. Pomysłów może być naprawdę dużo. Warto pamiętać także o opcjach bardziej uniwersalnych, np. Biletach na festiwal muzyczny, gdzie występuje wiele zespołów z różnych gatunków. Jeśli dana osoba jest fanem muzyki, to z pewnością ten pomysł stanie się strzałem w dziesiątkę.

 

fot. materiały prasowe

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: prezenty |

podobne artykuły