PL / EN
SWAROVSKI – KOLEKCJA WIOSNA 2019 #FOLLOWYOURINSTINCT

SWAROVSKI – KOLEKCJA WIOSNA 2019 #FOLLOWYOURINSTINCT

Promienna kolekcja pełna symboli pod motywacyjnym hasłem #FollowYourInstinct!

 

Kolekcja biżuterii na sezon wiosna 2019 od marki Swarovski to kwintesencja blasku oraz wyrazistego stylu, otoczonego symboliczną aurą. Wszystko pod hasłem #FollowYourInstinct.

Promienność i indywidualność – te dwie cechy wyróżniają nową kolekcję Swarovski. Biżuteria zainspirowana starożytnymi kulturami basenu Morza Śródziemnego zachęca współczesne kobiety, by zgodnie z hasłem #FollowYourInstinct kierowały się instynktem.

SYMBOLE W BIŻUTERII SWAROVSKI

Nathalie Colin, dyrektor kreatywna Swarovski, zapowiada: „Symbole są w stanie wyrazić to, czego czasem nie potrafimy przekazać słowami. Marka Swarovski jest utożsamiana ze światłem i promiennym blaskiem, kojarzącym się nieodparcie z pozytywnymi emocjami, które są bliskie nowoczesnej kobiecie o złożonej osobowości. Tej wiosny odkrywamy szczęśliwe motywy, ochronne talizmany, niezwykłe błyskotki i przywieszki zapewniające nieodzowny w naszym życiu blask i symboliczną głębię”.

ZOBACZ: DOBIERZ URODĘ DO TYPU URODY

W wiosennej linii nie zabraknie więc intrygujących symboli i amuletów o fascynującym rodowodzie. Każdy z nich niesie ze sobą zapowiedź słonecznej aury i niezapomnianych chwil.  Różnorodność talizmanów sprawia, że każda kobieta odnajdzie swój osobisty okaz, który ma zapewnić szczęście, miłość, zdrowie, rozwój, optymizm czy siłę. Każdy wzór niesie ze sobą określony przekaz, a połączone układają się w jedyną w swoim rodzaju historię, którą tworzy samodzielnie ich właścicielka. To właśnie instynkt podpowie jej, co to będzie, w jakiej konfiguracji i czego będzie odzwierciedleniem.


Królujące w wiosennym sezonie wzory są pełne naturalnej swobody. Dominuje bogata paleta ciepłych barw, wśród których na prowadzenie wychodzą odcienie złota, terakoty i piaskowego różu. Wszystko okraszone oczywiście charakterystycznym blaskiem kryształów Swarovskiego.

SWAROVSKI LUCKY GODDESS

Utrzymana w marokańskim stylu linia Lucky Goddess nawiązuje do stworzonej przez dyrektor kreatywną Swarovski efektownej kolekcji Origins. Seria została zaprojektowana z myślą przyciągania uwagi. Interpretacja ponadczasowych symboli przyniosła lśniącą kaskadą kryształowych przywieszek w odcieniach koralu i turkusu oraz wyrafinowanych detali w odcieniu złota.

SWAROVSKI OLIVE

Projekty z linii Olive nadają się doskonale do noszenia na co dzień. Nowa, wyrafinowana oprawa szatonowa, mocująca kryształy Swarovskiego w naturalnych odcieniach przywodzących na myśl piasek i morze, tworzy kształt promieni słonecznych, a jednocześnie zachowuje idealną równowagę pomiędzy przepychem a subtelnością.


SWAROVSKI OXYGEN

Linia Oxygen prezentuje nieco bardziej abstrakcyjną interpretację cieszącego się niesłabnącą popularnością motywu „złego oka”. Różnobarwne metale oraz intensywnie niebieskie kryształy Swarovskiego zostały wyeksponowane w oprawie brukowej. Natomiast wyrafinowane zdobienia wykonane techniką granulacji gwarantują wyjątkowy blask.

SWAROVSKI NAELI

Naeli to doskonały wybór dla miłośniczek warstwowych stylizacji. Kompozycja bezbarwnych i niebieskich elementów, w szlifie schodkowym typu baguette, ułożonych w wytworny, a jednocześnie ponadczasowy kształt koła, efektownie załamuje światło. Wchodzące w skład tej serii niekonwencjonalne fasony staną się ozdobą kolekcji każdej elegantki.

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: wiosna 2019 | kolekcja | biżuteria | SWAROVSKI |

podobne artykuły