PL / EN
NAJLEPSZE STYLIZACJE GWIAZD Z POKAZU CHANEL JESIEŃ ZIMA 2019/20

NAJLEPSZE STYLIZACJE GWIAZD Z POKAZU CHANEL JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kreacje okraszone złotem i pokryte monogramem Chanel - tak znane osobistości złożyły hołd twórczości Karla Lagerfelda. 

Podczas pokazu Chanel jesień zima 2019/20 gwiazdy i modelki oddały hołd Karlowi Lagerfeldowi, minutą ciszy oraz strojem zaprojektowanym przez wizjonera mody. Projektant-mistrz zmarł 19 lutego 2019 roku. Znane osobistości nie kryły wzruszenia, a wyjątkowym momentem było przejście po wybiegu  Penélope Cruz. Hiszpańska aktorka była jedną z ulubionych gwiazd kreatora. W śnieżnym total looku na bazie futrzanej spódnicy, trzymała białą różę, by pożegnać jednego z najbardziej wybitnych osób w świecie fashion. Inspirujących stylizacji na bazie złota, monogramów Chanel i antycznych motywów nie brakowało także wśród gości pokazu. Zobaczcie, na jakie outfity postawiły!

CHANEL POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20 – STYLIZACJE GWIAZD

Nowoczesne, eleganckie i okraszone złotem – takie były kreacje gwiazd zaprezentowane na pokazie Chanel jesień zima 2019/20. Wśród gości nie zabrakło Kristen Stewart, która wystąpiła w czarnym kombinezonie z monogramem francuskiej marki. Nana Komatsu, z kolei postawiła na nieco bardziej sportową wersję zestawu z bomberką i drukami w formie róży, a Naomi Campbell wybrała tweedowy płaszcz i filigranowy kapelusz. Lara Stone podkreśliła ultra-kobiecość za pomocą małej czarnej sukienki z grawerką Chanel, natomiast Naomi Diaz pokazała się w stylizacji na bazie dżersejowego modelu, zdobionego złotymi okręgami w stylu egipskim.

POLECAMY: CHANEL - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20 

Kristen Stewart, Naomi Campbell i Naomi Diaz na pokazie Chanel jesień zima 2019/20 (fot. East News)

W galerii prezentujemy najlepsze stylizacje gwiazd, stanowiące doskonałe połączenie elegancji z nowoczesnością i duchem, w którym tworzył Karl Lagerfeld dla marki Chanel. Zobaczcie, w jakim stylu sławne osobistości pożegnały mistrza mody!

video

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: pokaz mody | jesień zima 2019/20 | Chanel | TRENDY |

podobne artykuły