PL / EN
SPÓŁKA PODWIKA NA PLATFORMIE CROWDFUNDINGOWEJ

SPÓŁKA PODWIKA NA PLATFORMIE CROWDFUNDINGOWEJ

Zostań akcjonariuszem spółki „Podwika”, która odmieni branżę mody.

Firma PODWIKA prowadzona przez młodego, obiecującego projektanta Łukasza Podwikę, bierze udział w akcji crowdfundingowej. Po zebraniu stosownych funduszy marka PODWIKA planuje intensywny rozwój i zmianę swojej oferty.

Szczegóły na: https://akcjapodwika.pl/

Nasza strona: http://podwika.co/pl/o-marce/o-nas 

Instagram: http://www.thepicta.com/user/podwikaofficial/2009520039

Podwika to prężnie rozwijająca się, nowa marka na polskim rynku mody. Jej założyciel i projektant – Łukasz Podwika to młody, zdolny wizjoner i pasjonat mody. Wychowanek najlepszych polskich projektantów, u boku których przez wiele lat rozwijał swój talent.

Dotychczas projektant tworzył wizerunek marki przygotowując kreacje skierowane wyłącznie do wąskiego kręgu osób ściśle związanych z high fashion.  Teraz chcemy to zmienić.

Po zebraniu funduszy zbudujemy markę modową, która wyróżni się na tle konkurencji i przyciągnie liczne grono klientów. Nasza misja to projektowanie unikalnych sukienek o doskonałej jakości w przystępnych cenach w linii „SmartLove”.  To stworzenie pięknych i jakościowych produktów, wyróżniających się perfekcją wykonania, a jednocześnie dostępnych cenowo.

W  komunikacie marketingowym chcemy pokazać nasze wartości i styl życia, inspirujące miejsca, przedmioty,  imprezy, muzykę, sposób spędzania czasu, czyli jedyną w swoim rodzaju  filozofię „glam & slow”.

Chcemy również zaoferować dwie dodatkowe linie ekskluzywnych kreacji damskich „MyPremium” oraz kolekcję sukien ślubnych „Brides&More”. Te linie skierujemy do najbardziej wymagających klientów.

Podwika zajął trzecie miejsce w rankingu najlepszych stylizacji 2016 według Elle.

 

Artykuł promocyjny 

video

BALENCIAGA WIOSNA LATO 2019

tagi: Podwika | biznes |

podobne artykuły