PL / EN
POLSKA MARKA LAZY MONKEY

POLSKA MARKA LAZY MONKEY

Tworzona z miłości do podróży i tańca, a przede wszystkim z myślą o kobiecie. Polecamy!

DKRYCIE: LAZY MONKEY

W dzisiejszej odsłonie cyklu Odkrycie prezentujemy polską, tworzoną przez kobiety, markę Lazy Monkey. Lazy Monkey to efekt ogromnej pasji do tańca i podróży – zarówno tych realnych, jak i tych, które pozostają w strefie marzeń. Inna teoria głosi, że marka powstała trochę z lenistwa, a inspiracje pojawiły się – jak to zazwyczaj bywa – z potrzeby. Prowadzenie prób i związane z tym ciągłe przebieranie się zmęczyły pomysłodawczynię, która postanowiła wyruszyć w poszukiwania wygody. Lazy Monkey to lawina pasji, energii i podróży – dokładnie z taką energią powstaje każdy projekt.

lazy

Lazy Monkey, płaszcz, 1400 pln (fot. materiały prasowe)

LAZY MONKEY: UBRANIA I KOBIETY

Za Lazy Monkey kryje się nie tylko marka odzieżowa, ale również interesujący projekt oparty na kobiecej energii My Name is Woman. Każdy zna to uczucie, spotykasz kogoś i zapada się w Tobie, zostaje na dłużej, na krótko, na zawsze. Tak właśnie stało się w moim przypadku. Do projektu zaprosiłam kobiety wyjątkowe, wyjątkowe dla mnie.  Kobiety które zrobiły na mnie niezatarte wrażenie. Kobiety, które znam od lat lub z którymi spotkałam się tylko raz w życiu. Kobiety z którymi się przyjaźnię i kobiety o których wiem bardzo niewiele. Kobiety z którymi przegadałam tysiące godzin i kobiety z którymi zamieniłam jedno zdanie. Ale wszystkie te niezwykłe dziewczyny mają cechę wspólną, stały się dla mnie inspiracją, każda w inny sposób i każda z innego powodu. To po spotkaniu z każdą z nich - cytując Mrożka - jest mi żwawiej i świat jakiś ciekawszy i godzien uwagi, pisze założycielka marki.

POLECAMY: ODKRYCIE - MARKA JOLIE SU, CZYLI ROMANS WARSZAWY Z LIZBONĄ

Więcej o kobietach, które rozpoczynają cykl My Name is Woman dowiecie się na www.lazymonkey.pl. Tam, oraz na platformach showroom.pl,  warsowe.fr i pakamera.pl znajdziecie wszystkie projekty marki – najciekawsze z nich przedstawiamy Wam w galerii poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: LAZY MONKEY | POLSCY PROJEKTANCI | MARKI MODOWE | ODKRYCIE |

podobne artykuły