PL / EN
KINGA MALLIS BRIDAL

KINGA MALLIS BRIDAL

A właściwie polska projektantka Kinga Malisz, która stworzyła suknię ślubną dla JAC!

Kinga Mallis Bridal – marka projektantki Kingi Mallis, a właściwie, Kingi Malisz. Polka najpierw pracowała dla największych w branży, a niedawno ruszyła z własnym atelier. W lipcu w sukni jej projektu wystąpiła na własnym ślubie Monika JAC Jagaciak.

KINGA MALISZ – PORTFOLIO

Projektantka Kinga Malisz swoje doświadczenie zdobywała w pracowniach takich domów mody, jak Nina Ricci, Tom Ford i Oscar de la Renta. Przez dziesięć lat tworzyła kreacje, które widywaliśmy na nowojorskich pokazach, okładkach ślubnych magazynów i w garderobach gwiazd, teraz postanowiła wykorzystać zdobytą wiedzę i talent, żeby wrócić do Europy i otworzyć własną markę.

SUKNIE ŚLUBNE KINGA MALLIS BRIDAL

Firma Kinga Mallis Bridal to ślubne atelier typu bespoke zlokalizowane w Notting Hill w Londynie, które gwarantuje najwyższą jakość usług. W pięknej pracowni, przy kieliszku szampana, projektantka proponuje przyszłym pannom młodym bezpłatną konsultację, a także spotkanie inspiracyjne, przegląd szkiców, spotkanie „od tkaniny do szkicu”, trzy przymiarki z autorem projektu i twórcą wzorów oraz bezpłatną wysyłkę kreacji do każdego miejsca na świecie.  

Instagram marki @kingamallisbridal pełen inspiracji i przeglądu portfolio Malisz funkcjonuje już od kwietnia, a strona internetowa pojawi się niebawem. Czekamy z niecierpliwością!


KINGA MALISZ ZAPROJEKTOWAŁA SUKNIĘ ŚLUBNĄ JAC

Kinga Malisz szerokiemu gronu odbiorców w Polsce dała się poznać pod koniec lipca jako twórczyni sukni ślubnej Moniki JAC Jagaciak. Co ciekawe, topmodelka miała okazję już nosić kreację projektu Malisz – była to sukienka stworzona dla domu Nina Ricci, którą JAC zaprezentowała na ślubnej sesji. Na swoją własną uroczystość, Aniołek Victoria`s Secret wybrał suknię do ziemi z delikatnej francuskiej koronki solstiss w odcieniu ecru. Projekt z dekoltem w kształcie litery V wyposażony był w delikatny tren. Stylizację panny młodej wykańczały bolerko i długi welon – oba elementy wykonane z transparentnego materiału z koronką.  

Zobaczcie suknię ślubną Moniki Jagaciak oraz inne projekty Kingi Malisz! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kinga Mallis Bridal | Kinga Malisz | Monika JAC Jagaciak |

podobne artykuły