Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI SONIA RYKIEL JESIEŃ ZIMA 2011 – DZIANINY W LONDYNIE

POKAZ KOLEKCJI SONIA RYKIEL JESIEŃ ZIMA 2011 – DZIANINY W LONDYNIE

Paryska królowa dzianiny, jak wielu innych projektantów, podąża za głosem jesienno-zimowych trendów i szuka inspiracji w Londynie. Zobacz najnowszą kolekcję marki Sonia Rykiel!

Szczypta tweedu, fasony rodem z lat 60., pikowane kurtki, ciężkie buty i mnóstwo kraty – oto przepis na londyński look z perspektywy jednej z czołowych francuskich projektantek, znanej jako „królowa dzianiny”, czyli Sonii Rykiel.

 

Kolekcja utrzymana jest w kolorach, które paryska projektantka ceni najbardziej – rdzawa czerwień, musztardowa żółć, ale i pudrowy róż, zieleń i akwamaryna. Inspirowane sylwetką lat 60. kroje widoczne są przede wszystkim w zaokrąglonych liniach płaszczy, małych kołnierzykach oraz sukienkach i spódnicach przed kolano. Nie mogło zabraknąć dzianiny – wrażenie zwłaszcza robią kolorowe skandynawskie wzory. Akcent padł także na farbowane futrzane kołnierze – jeden z wyrazistszych trendów tej jesieni.

 

Sonia Rykiel jest marką barwną i charakterystyczną – wyznaczyła bowiem pewien standard ubioru na paryskich ulicach. Założycielka marki zapewne wkrótce przekaże swoje obowiązki córce, Nathalie Rykiel, osobie znającej od kuchni styl „królowej dzianiny”. Oby marka nie straciła na wyrazistości i wesołym podejściu do mody!

tagi: Sonia Rykiel | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | Nathalie Rykiel |

podobne artykuły