Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI MISSONI JESIEŃ ZIMA 2011 – PIĘKNO RĘKODZIEŁA

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI MISSONI JESIEŃ ZIMA 2011 – PIĘKNO RĘKODZIEŁA

Angela Missoni, zafascynowana współczesnymi nomadami, jesienno-zimową kolekcję opartą na ręcznie tkanych materiałach – zobacz koniecznie!

Missoni powraca do korzeni, przypominając o tradycji rękodzielniczej, która była fundamentem sukcesu włoskiej marki. Ręcznie tkane materiały są podstawą jesienno-zimowej kolekcji.

 

Dominuje bardzo stonowana kolorystyka, skoncentrowana na odcieniach szarości, rozmytych brązów wpadających w czerń lub przybrudzony beż. Tkaniny są miękkie, jakością bijąc na głowę wszelkie inne pojawiające się na rynku włoskim materiały.

 

Look a’la Missoni został zbudowany na warstwowo nakładanych tkaninach – zamiast płaszcza zestawionego z kardiganem, mamy tu swetry nakładane jeden na drugi. Budzi to natychmiastowe skojarzenia ze stylem hobo – czerpiącym inspiracje ze mody ulicznej. Mieszanina gęsto rozsianych motywów i różnych faktur potęguje wrażenie przypadkowości setów – co nadaje im wiarygodności i powoduje, że łatwiej nam sobie wyobrazić poszczególne elementy garderoby w różnych stylizacjach.  Image jest uzupełniony butami typu desert shoes, „rybackimi” kapelusikami z szerokim rondem i miękkimi szalami.

 

Całość jest przemyślanym, ale i otwartym na nowe aranżacje projektem. Zdecydowanie spodoba się kreatywnym użytkownikom mody – ale nie tych lubujących się w chwytających oko szokujących stylizacjach, ale tych, którzy cenią sobie funkcjonalność.

tagi: Missoni | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | moda męska | Angela Missoni |

podobne artykuły