PL / EN
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – SUROWY SZYK

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – SUROWY SZYK

Kolekcja kultowej włoskiej marki Bottega Veneta to pełna symbioza wypracowanego stylu projektanta Thomasa Maiera oraz czołowych tendencji na jesień-zimę 2011/12 w męskiej modzie.

Thomas Maier, dyrektor kreatywny i projektant włoskiej marki Bottega Veneta, przepada za umownością, co bardzo dobrze widać w jego projektach. Ubrania, które tworzy są jakby niedokończone, w stanie surowym – co nie oznacza, że są niepełne. Każdy element garderoby to uwertura do indywidualnej stylizacji – naszego prywatnego dzieła sztuki.

 

Jesienno-zimowa kolekcja to niezwykle sprawny taniec uniwersalnej klasyki z najważniejszymi jesienno-zimowymi tendencjami w modzie – przede wszystkim z intensywnym kolorem. Na tle typowych dla męskiej garderoby kolorów – brązów, czerni i grafitowych szarości, co i rusz  dostrzegamy blask intensywnej barwy – żółtego, pomarańczowego, zielonego i kobaltowego granatu.

 

Skórzane spodnie, płaszcze i kurtki to obszar, w którym Maier zdaje się czuć najlepiej – od kilku bowiem sezonów z powodzeniem lansuje ten materiał. W tym roku niektóre ubrania są nawet farbowane na jaskrawy kolor, potem zaś lakierowane, co nadaje im charakterystycznego błysku. Kolejnym efektownym materiałem jest aksamit, z których uszyto wieczorowe marynarki.

 

Takim też błyskiem jest jesienno-zimowa linia Bottega Veneta dla mężczyzn – jednolity, konsekwentnie nawiązujący do poprzednich sezonów styl oraz najważniejsze tendencje to idealny przepis na udaną kolekcję. Niewielu jednak udaje się to tak dobrze, jak Thomasowi Maierowi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Bottega Veneta | pokaz mody | trendy jesień-zima 2011/12 | Thomas Maier |

podobne artykuły