PL / EN
POKAZ KOLEKCJI CERRUTI JESIEŃ ZIMA 2011 – DŁUGA HISTORIA GARNITURU

POKAZ KOLEKCJI CERRUTI JESIEŃ ZIMA 2011 – DŁUGA HISTORIA GARNITURU

Cerruti to marka o niezwykle długiej historii, ze szczególnym naciskiem na uniwersalną klasykę – zobaczcie pokaz męskiej kolekcji jesień zima 2011.

Marka Cerruti z powodzeniem tworzy klasyczną, elegancką modę już od wielu lat i reprezentuje tradycyjne włoskie krawiectwo na światowych wybiegach. Projekty obecnego dyrektora kreatywnego, Jean Paula Knotta nie wróżą, by cokolwiek miało zagrozić pozycji marki na rynku.

 

Jesienno-zimowa kolekcja delikatnie rozluźnia związki linii z klasycznie pojętą, zachowawczą elegancją. Pojedyncze akcenty, które w wydaniu Cerruti są awangardowe, takie jak skórzane rękawy wełnianej marynarki, zamszowe sztyblety  przypominające buty tancerzy flamenco czy motocyklowe przeszycia na kolanach to tylko kilka z wielu nowatorskich pomysłów Knotta. Podstawą kolekcji jest oczywiście garnitur – czasem w komplecie, czasem zestawiony z ubraniami typu casual. Zabwanym akcentem są futrzane słuchawki, przypominające zimowe nauszniki.

 

Wąska paleta barwa dowodzi, iż ilość nie gra roli – szarości i czerń są przełamywane to kremową bielą, to pomarańczową wełną w melanżowym swetrze, tym niemniej kolory używane są oszczędnie, jako akcenty. To niezawodny i uniwersalny, klucz do świetnego stylu, który z powodzeniem można stosować na codzień i od święta. O renomie marki niech świadczy fakt, iż opinia o niejnie ulega zmianie. Na Cerruti po prostu można polegać.

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: Cerutti | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | Jean Paul Knott |

podobne artykuły