PL / EN
PHILIPP PLEIN OTWORZY SKLEP W NOWYM JORKU

PHILIPP PLEIN OTWORZY SKLEP W NOWYM JORKU

Philipp Plein otwiera kolejny sklep w Stanach Zjednoczonych. Tym razem jego wybór padł na Nowy Jork. Poznajcie szczegóły.

Philipp Plein zapowiedział otwarcie swojego kolejnego sklepu w Stanach Zjednoczonych. Po Miami i Los Angeles, przyszedł czas na Nowy Jork. Od zeszłego roku w Big Apple funkcjonuje showroom projektanta, a we wrześniu, przy 625 Madison Avenue, pojawi się pierwszy flagowy butik marki. Dostępne będą w nim rzeczy z damskiej, męskiej oraz dziecięcej kolekcji. 

 

W wywiadzie dla WWD, Plein powiedział: „Rynek amerykański, który jest doskonale rozwinięty, zamierzamy zdobywać krok po kroku. Otwieramy się na Madison Avenue, a nie na SoHo czy Meatpacking District, ponieważ jesteśmy luksusową marką. To ważne, by swój pierwszy flagowy sklep otworzyć pod właściwym adresem.”


Projektant, który ma już 30 sklepów w Europie, mocno postawił na ekspansję za Oceanem i myśli już o następnych projektach. „Kolejne na liście są San Francisco, Aspen i Las Vegas. Oprócz tego, mamy w planach również zagospodarowanie własnych przestrzeni w domach towarowych. To najprostszy sposób dla rozwoju naszej marki w Stanach Zjednoczonych”. 

 

 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Philipp Plein | Miami | Nowy Jork | Philipp Plein w Nowym Jorku |

podobne artykuły