PL / EN
NAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (GRUDZIEŃ 2017)

NAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (GRUDZIEŃ 2017)

Mocny koniec roku w polskiej blogosferze!

STYLIZACJE BLOGEREK – ZIMA 2017

Grudzień na blogach to zawsze bardzo intensywny i różnorodny miesiąc w temacie stylizacji. Jesteśmy w trakcie zimowego sezonu, więc modowe influencerki walczą z wymagającą pogodą i zastanawiają się jak zaprezentować ciekawe zestawy pod warstwą ciepłych okryć. Tutaj główną rolę odgrywają więc płaszcze, futra, kurtki i wełniane marynarki.

Grudzień to też okres Gwiazdki. Dlatego nie mogło zabraknąć stylizacji w świątecznym klimacie – raz komfortowych i zabawnych z zoomem na tematyczne sweterki i dodatki, innym razem eleganckich i klasycznych doskonałych na wigilijną kolację czy bożonarodzeniowe śniadanie.

Skoro święta, to też prezenty. Przedstawicielki blogosfery chętnie podpowiadały, co polecają kupić na podarunki pod choinkę, często też pokazując od razu jak to nosić. Tutaj prym wiodły biżuteria i dodatki.

Nie można zapomnieć o Sylwestrze. Jeżeli blogerki dzieliły się pomysłami na imprezowy look, to decydowały się na błysk, sukienki i kombinezony, lata 80. oraz garnitury.

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (LISTOPAD 2017)

Nasze faworytki w ostatnim miesiącu to wytworna Fashion Mugging, nowoczesne Olivia Kijo i Gosia Boy, jak zawsze stylowa Joanna Biawo, nietuzinkowa Maffashion oraz nawiązująca do paryskiego szyku Cammy. Które stylizacje wpadły Wam w oko? 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: blogerki | street style | stylizacje | święta | SYLWESTER |

podobne artykuły