PL / EN
NAJLEPSZE SESJE ANJI RUBIK 2017

NAJLEPSZE SESJE ANJI RUBIK 2017

Zachwycała nas nieustannie, przez cały rok!

Rzadziej widujemy Anję Rubik na wybiegach (na specjalne zaproszenie chodzi dla Versace czy Saint Laurent Paris), za to nie możemy narzekać na brak sesji z udziałem topmodelki. Podsumowujemy mijający, 2017 rok. Zobaczcie, które ujęcia szczególnie zapadły nam w pamięć!

ANJA RUBIK – OKŁADKI 2017

W 2017 roku mogliśmy podziwiać aż dwanaście okładek w roli głównej z Anją Rubik. Podopieczna D`VISION była twarzą trzech edycji Vogue`a: meksykańskiego (luty), ukraińskiego (luty) oraz włoskiego (grudzień). Ponadto, zdobiła wydania Madame Figaro France, The Edit, Purple, Self Service, Dsection Magazine i Numero Berlin. W polskiej prasie modelka pojawiła się na tytułowych stronach Wysokie Obcasy Extra, Wysokie Obcasy oraz VIVA!.


ANJA RUBIK – SESJE 2017

Niemniej jednak okładki to jedno, a edytoriale, które skrywają magazyny to zupełnie inna historia. Oczywiście strona główna czasopisma może zwiastować doskonałą sesję w środku, ale czasami najlepsze odkrywamy dopiero eksplorując kolejne strony danego tytułu. Tak było między innymi w przypadku genialnej sesji pt. „Nocne życie” autorstwa duetu Inez&Vinoodh, w listopadowym Vogue Paris. Odważne, ekscentryczne i dynamiczne ujęcia z Wenecji bez wątpienia zapiszą się do kanonu światowej fotografii mody.

ZOBACZ TEŻ: ANJA RUBIK - PORTFOLIO

Nie można przejść obojętnie obok stylizacji Anji Rubik w 2017 roku. Od kiedy dyrektorem kreatywnym Saint Laurent Paris jest przyjaciel modelki, Anthony Vaccarello, od tego momentu Polka stała się naczelną ambasadorką marki, co również ma swoje odzwierciedlenie w kolejnych sesjach z jej udziałem. Styliści nie tylko chętnie proponują Anji zestawy z kolekcji YSL, ale również redakcje decydują się na tematyczne projekty, gdzie podkreślona jest rola topmodelki jako muzy Vaccarello. Można tu wymienić artystyczny edytorial Nobuyoshi Araki w W Magazine w towarzystwie projektanta, ujęcia Bena Hassetta w dziale Beauty w Vogue Paris lub okładkową sesję do Vogue Ukraine autorstwa Chrisa Collsa.

Która sesja należy do Waszych ulubionych?

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: NAJLEPSZE SESJE ANJI RUBIK 2017 |

podobne artykuły