PL / EN
ANJA RUBIK W VOGUE PARIS (LISTOPAD 2017)

ANJA RUBIK W VOGUE PARIS (LISTOPAD 2017)

Mocna, ekscentryczna sesja – to trzeba zobaczyć!

W pamięci mamy niejedną odważną sesję Anji Rubik. Jednak w tak mocnym, ekscentrycznym, a nawet szalonym wydaniu dawno nie widzieliśmy polskiej topmodelki!

ANJA RUBIK W VOGUE PARIS 2017

Ostatnia sesja Anji Rubik dla paryskiego Vogue`a z września 2017 roku zatytułowana „Chic Instinctif” była niezwykle wyrafinowana i skupiała się na trendach w make-upie. Teraz Polka wybrała się z redakcją francuskiej Biblii Mody do Wenecji, w której powstał dynamiczny, fantazyjny i pełen przepychu edytorial „One Night in Venice”.

„Nocne życie” Anji udokumentował na fotografiach duet Inez & Vinoodh, a stylizacją zajęła się Emmanuelle Alt. Redaktor naczelna Vogue Paris wybrała do sesji odważne, wpisujące się w klimat imprezy i stylu glamour ubrania oraz dodatki z kolekcji domów mody Gucci, Balenciaga, Prada, Saint Laurent Paris, Burberry czy Ralph Lauren. Frywolną fryzurę przygotował Polce Malcolm Edwards, natomiast wieczorowy make-up stworzyła Val Garland.


TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18 WEDŁUG VOGUE PARIS

Jesień i zima według Vogue Paris będzie luksusowa, ekstrawagancka i różnorodna. Damskie garnitury będą świetną alternatywą dla sukienki na specjalną okazję, a jeżeli jednak spódnica, to tylko skórzana. Ze skóry polecane są również spodnie oraz kurtki motocyklowe, najlepiej lakierowanej, a dla kontrastu mięsiste swetry w mocnych kolorach. Zamiast bluzki czy koszuli, warto postawić w tym sezonie na body – zarówno w stylu sportowym, jak i bardziej szykownym, z koronki. Mocnym punktem są okrycia wierzchnie – oprócz ramonesek, płaszcze z plastikowych materiałów, w zwierzęce printy oraz oczywiście futra.

Wśród kolorystycznych must-have`ów znalazły się klasyczna czerwień, fuksja oraz żółć, ale i dość trudna jasna szmaragdowa zieleń. Skoro impreza, to koniecznie szpilki, a na dodatek nie kopertówka, a przeciwnie – torba w rozmiarze XXL oraz nawet w nocy – okulary przeciwsłoneczne. 

ZOBACZ TEŻ: MAŁGOSIA BELA W VOGUE UKRAINE (PAŹDZIERNIK 2017)

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Vogue Paris | edytorial | Anja Rubik |

podobne artykuły