PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARIO TESTINO X KENDALL JENNER DLA VOGUE INDIA

MARIO TESTINO X KENDALL JENNER DLA VOGUE INDIA

Majowy edytorial Testino z Kendall w roli głównej to element kolekcjonerskiej edycji, z której zyski trafią na edukację dziewczynek żyjących w ubóstwie. 

Mario Testino x Kendall Jenner

Światowej klasy fotograf, Mario Testino, nawiązał współpracę z indyjską edycją Vogue’a, przygotowując gościnną sesję do majowego wydania, które jest ukoronowaniem 10-lecia obecności magazynu na rynku wydawniczym. Jej bohaterką została Kendall Jenner, którą Peruwiańczyk uwiecznił w pięknych wnętrzach blisko 500-letniego pałacu Samode, na obrzeżach Jaipuru.

wideo: Kendall Jenner takes over the cover of Vogue India May issue/Youtube

Zdjęcia trafią do specjalnej kolekcji, będącej zbiorem edytoriali z Nowego Jorku i Paryża, a także sześciu różnych modowych historii, w których lokalne talenty połączą siły z najsłynniejszymi modelkami i modelami z całego świata. Chociaż Testino ma już na koncie współpracę z 12 różnymi edycjami magazynu, poczynając od Australii, przez Niemcy, Japonię i Brazylię, ta gościnna sesja to jego pierwszy plan zdjęciowy w Indiach, gdzie pomagał mu artysta Mithu Sen i duet Thukral&Tagra, w celu wydobycia wibrującej kultury narodu.

POLECAMY: DLACZEGO EDWARD ENNINFUL JEST DOBRYM WYBOREM NA NOWEGO NACZELNEGO MAGAZYNU VOGUE?

Vogue India: kolekcjonerska edycja zdjęć Mario Testino

Mario Testino znaczy dla mody tyle, co Mediolan dla tygodnia mody – jest zwyczajnie niezastąpiony. Jako edytor magazynu modowego zawsze podziwiałem jego repertuar. Pracować i dzielić z nim swoje wizje kreatywne - to było dla mnie coś spektakularnego, skomentował redaktor indyjskiego Vogue’a, Priya Tanna.

Kolekcja limitowana zdjęć Testino x Kendall Jenner będzie dostępna w 500 egzemplarzach za pośrednictwem miramira.tv/shop, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na akcję charytatywną Girl Rising India, która wspiera miliony pozbawionych edukacji dziewczynek na całym świecie. 

ZOBACZ TEŻ: JULIA BANAŚ W OKŁADKOWEJ SESJI MARCINA TYSZKI DLA VOGUE PORTUGAL

Zobaczcie pierwsze zdjęcia w galerii poniżej!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MARIO TESTINO | VOGUE | Kendall Jenner |

podobne artykuły