PL / EN
MANGO COMMITTED - EKOLOGICZNA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2017/18

MANGO COMMITTED - EKOLOGICZNA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2017/18

Ekologiczne ubrania i dodatki od ulubionej marki redaktorek mody!

EKOLOGICZNA KOLEKCJA MANGO

Wiosną 2017 roku Mango uruchomiło przyjazną środowisku linię - Committed. Hiszpańska marka kontynuuje zrównoważoną postawęi prezentuje drugą odsłonę ekologicznej kolekcji.

MANGO COMMITTED JESIEŃ ZIMA 2017/18

Nowa kampania Mango Committed w roli głównej z Liyą Kebede odwołuje się do sił natury, by ukazać Ziemię jako istotę w ciągłej zmianie i transformacji. Jest to piękna i bliska symbioza między naszym wewnętrznym "ja" i naszą planetą.

Mango: Świat ewoluuje, a my kontynuujemy wysiłki w wypełnianiu naszego zobowiązania do tworzenia bardziej etycznej i zrównoważonej mody przyszłości. Nasze wybory mają znaczenie, od zasadzonego nasiona po uszyte ubrania.

ZOBACZ TEŻ: 5 RZECZY, KTÓRE MUSICIE WIEDZIEĆ O ZRÓWNOWAŻONEJ MODZIE

Mango Committed to pieczołowicie zaprojektowana kapsułowa kolekcja złożona z modnych i przyjaznych środowisku ubrań i dodatków dla kobiet i mężczyzn, wykonana z bawełny organicznej i recyklingowanych tkanin. Paleta barw ziemi dodaje charakteru wszechstronnej kolekcji, którą definiują oversizowe fasony inspirowane naturą i która obejmuje dualizm między delikatnymi i wyrazistymi sylwetkami.

 Mango to kolejna marka, która udowadnia, że zrówanożona moda nie musi być nudna. Lubimy!

video

CHLOE WIOSNA LATO 2019

tagi: Mango | kolekcja | jesień zima 2017/18 | Zrównoważona moda |

podobne artykuły