PL / EN
LUKSUSOWA  MARKA ODZIEŻOWEGO GIGANTA H&M?

LUKSUSOWA MARKA ODZIEŻOWEGO GIGANTA H&M?

Szwedzki koncern Hennes&Mauritz prawdopodobnie szykuje się do poszerzenia swojego portfolio o kolejną markę. Czy już niebawem będziemy mogli nosić suknie rodem z czerwonego dywanu z metką H&M?

Od kilku dni w Internecie krążą pogłoski o tym, że jeden z liderów branży odzieżowej – szwedzki koncern Hennes&Mauritz Group szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnej marki. W portfolio odzieżowego giganta obok sieciówki H&M i wyżej pozycjonowanego COS (która to już w wakacje otworzy w Polsce swój pierwszy sklep) znajdują się także bardziej awangardowe i niszowe pozycje – Cheap Monday, Weekday i Monki.

 

Wszystko wskazuje na to, że koncern szykuje się do podbicia segmentu luksusowego. Podczas rozdania nagród brytyjskiej Akademii Filmowej Michelle Williams ubrana była w specjalnie zaprojektowaną suknię z metką H&M z kolekcji  Exclusive Glamour Conscious Collection, limitowana edycja już 12. kwietnia trafi do sprzedaży do 100 wybranych sklepów na całym świecie. Czy to początek nowych działań brandu?

 

Oficjalnie nikt nie potwierdza tych informacji, jednak jak mówi rzeczniczka H&M Charlotta Nemlin: Ciągle szukamy nowych koncepcji na zaistnienie na rynku, to część naszej pracy. Jednak na chwilę obecną nie jestem w stanie potwierdzić żadnych szczegółów.

 

Czekamy z niecierpliwością na dalsze doniesienia!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Hennes&Mauritz | rynek | COS | H&M |

podobne artykuły