PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOUIS VUITTON PO 80 LATACH POWRACA NA RYNEK PERFUM

LOUIS VUITTON PO 80 LATACH POWRACA NA RYNEK PERFUM

Marka Louis Vuitton po ponad 80. latach powraca na rynek perfum. Poznajcie szczegóły współpracy marki z Jacques Cavallier-Belletrud.

Louis Vuitton słynie przede wszystkim z wyrafinowanej francuskiej mody, której symbolem są bez wątpienia torebki z charakterystycznym logo. Nieliczni tylko wiedzą, że w latach 20. i 30. XX wieku marka próbowała podbić również rynek perfum. Niemal na stulecie zaniechała tych działań, aby dziś znów powrócić do wizji stworzenia własnego zapachu.

 

Marka znana z dbałości o jakość i najdrobniejsze szczegóły, do współpracy przy stworzeniu perfum zaprosiła Jacques Cavallier-Belletrud – twórcę tak popularnych zapachów, jak L’Eau d’Issey, Jean Paul Gaultier Classic, Dior Addict, Poeme by Lancôme czy Stella by Stella McCartney.

 

Kiedy możemy spodziewać się nowych perfum z charakterystycznym logo? Firma nie określa jeszcze konkretnej daty, na razie Cavallier-Belletrud będzie podróżował po świecie w poszukiwaniu inspiracji.

 

Tworzenie perfum, jest jak wspaniała podróż, która swój początek ma  w wynajdywaniu odpowiednich komponentów – dodaje nowy pracownik marki.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Jacques Cavallier-Belletrud | perfumy | zapach | marka | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły