Logotyp serwisu lamode.info
LOEWE WKRACZA NA POLSKI RYNEK

LOEWE WKRACZA NA POLSKI RYNEK

Marka Loewe, ze względu na historię, tradycję i profil nazywana hiszpańskim Hermès zdecydowała się na wejście na polski rynek.

Hiszpańska marka Loewe, od 1996 roku będąca częścią koncernu LVMH, za pośrednictwem sieci perfumeryjnej Sephora – również podlegającej francuskiemu producentowi  - wprowadza właśnie swoje pierwsze produkty na polski rynek.

 

Na początek do sprzedaży wejdą cztery męskie zapachy – Loewe Pour Homme, Loewe Solo, Esencia oraz najnowszy produkt marki - 7. Wprowadzenie perfum dla kobiet przewidziano na wiosnę 2012 roku.

 

Marka Loewe to jedna z nielicznych marek o tak długiej historii, które funkcjonują od daty powstania – założona w 1846 roku, przeszła podobną drogę, jak Hermès i Louis Vuitton, rozpoczynając produkcję od drobnej skórzanej galanterii, następnie rozwijając ją o torby podróżne, walizki i torebki, na linii ubrań i perfumach kończąc. Dziś kolekcje pokazywane są na paryskich wybiegach, dzięki czemu marka ta zyskała sobie solidną pozycję na rynku dóbr luksusowych.  

tagi: Loewe | LVMH | rynek | Sephora |

podobne artykuły