PL / EN
LOEWE WKRACZA NA POLSKI RYNEK

LOEWE WKRACZA NA POLSKI RYNEK

Marka Loewe, ze względu na historię, tradycję i profil nazywana hiszpańskim Hermès zdecydowała się na wejście na polski rynek.

Hiszpańska marka Loewe, od 1996 roku będąca częścią koncernu LVMH, za pośrednictwem sieci perfumeryjnej Sephora – również podlegającej francuskiemu producentowi  - wprowadza właśnie swoje pierwsze produkty na polski rynek.

 

Na początek do sprzedaży wejdą cztery męskie zapachy – Loewe Pour Homme, Loewe Solo, Esencia oraz najnowszy produkt marki - 7. Wprowadzenie perfum dla kobiet przewidziano na wiosnę 2012 roku.

 

Marka Loewe to jedna z nielicznych marek o tak długiej historii, które funkcjonują od daty powstania – założona w 1846 roku, przeszła podobną drogę, jak Hermès i Louis Vuitton, rozpoczynając produkcję od drobnej skórzanej galanterii, następnie rozwijając ją o torby podróżne, walizki i torebki, na linii ubrań i perfumach kończąc. Dziś kolekcje pokazywane są na paryskich wybiegach, dzięki czemu marka ta zyskała sobie solidną pozycję na rynku dóbr luksusowych.  

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Loewe | LVMH | rynek | Sephora |

podobne artykuły