PL / EN
LACOSTE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

LACOSTE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Louise Trotter pokazała nowoczesną, nieskazitelnie czystą i fajną kolekcję dla kobiet i mężczyzn.


 

 

Koedukacyjna, nowoczesna i (nad)zwyczajnie fajna - te trzy słowa doskonale określają kolekcję na jesień i zimę 2019/20, którą Louise Trotter pokazała w Paryżu, debiutując w roli dyrektor kreatywnej Lacoste.

ZOBACZ TEŻ: LACOSTE JESIEŃ ZIMA 2018/19

LACOSTE - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Przy dużym natężeniu kamelu, chłopięcych sylwetek i pudełkowych form, efektem pracy nad kolekcją dał o sobie znać donośnym i niezwykle czystym głosem. Pokaz Fall 2019 otworzył “the Rene coat”, czyli płaszcz inspirowany legendarnym założycielem marki, Rene Lacoste - długi, dwurzędowy z zieloną podszewką pod połami kołnierza. Po nim zobaczyliśmy nawiązania do tenisowych klasyków - golfów schowanych pod koszulami, wykończonymi kolorowymi ściągaczami lub elementami pikowanych koszule polo.

Mimo, że Trotter regularnie sięgała do archiwów marki, nisko kłaniając się legendzie tenisa, w jej pierwszej kolekcji dla Lacoste nie było nuty vintage ani poczucia zbędnej nostalgii. Szybko stało się jasne, że z sukcesem podjęła się interpretacji tego, co w dzisiejszych czasach zaprojektowałby sam Rene.

Wszystkie sylwetki z pokazu Lacoste jesień zima 2019/20 znajdziecie w galerii poniżej.

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Lacoste | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły