PL / EN
KSIĄŻKA „JACKIE CZY MARILYN? PONADCZASOWE LEKCJE STYLU”

KSIĄŻKA „JACKIE CZY MARILYN? PONADCZASOWE LEKCJE STYLU”

Dwie ikony mody. Pierwsza dama i hollywoodzka gwiazda. Książka „Jackie czy Marilyn? Ponadczasowe lekcje stylu” podpowie Ci, jak stać się Jackie Kennedy i Marilyn Monroe.

Na okładce jedne z najbardziej znanych kobiet w historii. A w środku spisane ich sekrety, biograficzne fragmenty i wskazówki, jaką drogą podążać by zyskać miano ikony stylu. Bo choć były zupełnie inne, to łączyło je wiele, a najbardziej zamiłowanie do mody.

 

W najnowszej książce Pameli Keogh - „Jackie czy Marilyn? Ponadczasowe lekcje stylu” skonfrontowano je ze sobą. Z jedne strony pierwsza dama. Z drugiej gwiazda Hollywood. Jackie Kennedy kontra Marilyn Monroe.

 

Pierwsza z nich to symbol elegancji i szyku w prostym płaszczu i okularach przeciwsłonecznych. Uosobienie życia wyższych sfer, które reprezentowała, jako żona prezydenta Stanów Zjednoczonych. Druga to najsłynniejsza seksbomba Hollywood. Czerwona szminka, blond włosy i pieprzyk – znaki rozpoznawcze, które kojarzy niemalże każdy.

 

Kim więc jesteś bardziej? Jackie czy Marilyn? Autorka książki zaprasza czytelniczki do swoistej zabawy w odkrywanie własnego stylu. Z pomocą quizów, ciekawostek, sekretów, porównań oraz porad na temat m.in. urody, randek i małżeństwa uzupełnionych o historie wzięte z życia obu pań możemy sprawdzić, do której ikony jest nam bliżej.

 

Najtrafniej istotę wydania podsumowała Joanna Horodyńska pisząc, że „nikt nie rodzi się ikoną stylu, ale każdy może się nią stać”. I chyba większej zachęty do przeczytania nie potrzeba.

 

Zdjęcia okładki i najciekawsze cytaty z nowej publikacji Pameli Keogh, znajdziecie w naszej galerii.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pameli Keogh | Książka "Jackie czy Marilyn? Ponadczasowe lekcje stylu" |

podobne artykuły