PL / EN
KONKURS „WYGRAJ ZEGAREK MARKI LORUS”

KONKURS „WYGRAJ ZEGAREK MARKI LORUS”

Wraz z Nowym Rokiem spróbuj swojego szczęścia i wygraj jeden z trzech zegarków marki Lorus! Poznaj szczegóły konkursu.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale czego nie robi się dla pięknego zegarka? To nie tylko praktyczna ozdoba, ale też często inwestycja ponad sezonami, która z powodzeniem zastępuje biżuterię, stając się naszym codziennym towarzyszem. A przy tym wszystkim czuwa nad naszymi spóźnieniami! Nie ma bardziej użytecznego dodatku w modzie, ale jak znaleźć ten idealny nie wydając na niego fortuny?

 

Z pomocą przychodzi marka Lorus, która oferuje projekty charakteryzujące się świetnym designem, jakością wykonania i świetną ceną. Dla nas to połączenie idealne! Teraz sami macie okazję poznać bliżej te czasomierze, bo wspólnie z Lorus Polska przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!

 

 

logo lorus

 

UWAGA!


Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania są damskie zegarki marki Lorus. Co zrobić żeby zdobyć jeden z nich? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdybyście mogli cofnąć czas, do jakiego momentu chcielibyście wrócić, by przeżyć go raz jeszcze lub zmienić bieg wydarzeń?”. Od 15.01.2015 do 29.01.2015 (do godziny 23:59) czekamy na Wasze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem! Przesyłajcie je na adres konkurs@lamode.info. Trzy najciekawsze nagrodzimy srebrnym zegarkiem damskim marki Lorus z bransoletą ze stali szlachetnej, który widzicie w poniższej galerii. Pamiętajcie, że zgłoszenie powinno mieć maksymalnie 1500 znaków liczonych wraz ze spacjami, a warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin znajdziecie tutaj.

 

Potrzebujecie więcej inspiracji? Zachęcamy do polubienia i uważnego śledzenia fanpage’a zegarków Lorus Polska!

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Lorus | konkurs | zegarek | zegarki Lorus | Lorus Polska |

podobne artykuły