Logotyp serwisu lamode.info
KONFERENCJA „AKTUALNE TRENDY W MODOWYM E-COMMERCE”

KONFERENCJA „AKTUALNE TRENDY W MODOWYM E-COMMERCE”

Chcecie poznać branżę e-commerce od podstaw? Już 31 lipca odbędzie się konferencja „Aktualne trendy w modowym e-commerce”. Sprawdźcie szczegóły!

Branża internetowa to jedna z tych, które rozwijają się najprężniej. Wciąż pojawiają się w niej nowe mechanizmy rządzące rynkiem informacji, mediów czy zakupów w sieci. Dla jednych internet nie ma tajemnic, innych wciąż zaskakuje rozwiązaniami, a dla pozostałych jest nierozwiązaną do końca zagadką.

 

By uporządkować wiedzę, zdobyć nową oraz poznać ekspertów w wielu dziedzinach, a także by zdobyć wskazówki jak rozpocząć swoją działalność sprzedażową w internecie powstają właśnie takie wydarzenia, jak to. Już 31 lipca w Warszawie odbędzie się konferencja „Aktualne trendy w modowym e-commerce”, która odpowie na wszystkie trapiące Was pytania w tym zakresie.

 

Tematyka wykładów jest bardzo szeroka i obejmuje różnorodne kwestie z dziedziny modowego e-commerce’u. Każde spotkanie z ekspertami pozwoli Wam dowiedzieć się więcej zarówno o prawnej specyfice tego rodzaju działalności, ale także o podstawach takich jak budowanie kontentu, zyskiwanie popularności czy interakcja z odbiorcą.

 

Co zrobić aby wziąć udział w konferencji? Należy zarejestrować się na stronie: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowe-trendy-w-e-commerce-odziezowym/rejestracja-201.htm. Pozostało już niewiele czasu!


Każdy z uczestników na zakończenie otrzyma certyfikat oraz dostęp do wszystkich przedstawionych prezentacji. Dodatkowo dla właścicieli i managerów sklepów internetowych, właścicieli sklepów tradycyjnych, planujących wejście na rynek internetowy, osób odpowiedzialnych za rozwój oraz strategię e-commerce, szefów działów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta oraz osoby poszukujące nowych kanałów pozyskania klienta udział jest bezpłatny!

 

Dla pozostałych osób w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych i technologicznych, wstęp na konferencję kosztuje 1000 zł + 23% VAT* (organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania przyczyny).

 

Podczas konferencji uczestnik będzie miał także możliwość zdobycia, poza przydatną wiedzą, także narzędzi do zarządzania dokumentami on-line, miesięczną kampanię bannerową, indywidualną konsultację e-marketingową oraz usługę utworzenia sklepu internetowego.

 

Chcesz poznać branżę e-commerce od podstaw? Dowiedzieć się jak funkcjonują social media lub jak w internecie kupują Polacy? My, jako patron medialny na pewno tam będziemy, więc do zobaczenia!

 

 

 

Plan konferencji:

 

  • Internetowe serwisy o modzie – kontent, odbiorcy, popularność,

Joanna Ciemniewska, Specjalistka ds. badań, PBI - Polskie Badania Internetu,

 

  • Infotyłość mediów społecznościowych, czyli co i dla kogo nie jest już modne,

Piotr Wilczak, Specjalista ds. marketingu i komunikacji, Agencja Komunikacji Medialnej Media&Work,

 

  • Prawna specyfika e-commerce, wybrane zagadnienia,

Ewa Kacperek, Radca Prawny, Hogan Lovells,

 

  • Niedozwolone klauzule umowne i odpowiedzialność właściciela sklepu za ich naruszenie

Agnieszka Orłowska, Radca Prawny, Partner Zarządzający Orłowska & Wspólnicy, autorka bloga Prawo Mody,

Angelika Czubacka-Pędzisz, Radca Prawny, Orłowska & Wspólnicy, autorka bloga Prawo Mody

 

  • Social Commerce czyli jak social media wpływają na e-commerce

Katarzyna Orzechowska, Konsultant ds. marketingu internetowego, Socjomania.pl,

 

  • Moda w Internecie - zwyczaje zakupowe Polaków

Kamil Brożek - Polish Market Manager, International Coupons

 

  • m-commerce w praktyce 2013

Piotr Krawiec - dyrektor generealny, mGenerator.pl

 

tagi: „Aktualne trendy w modowym e-commerce” | konferencja „Aktualne trendy w modowym e-commerce” | e-commerce | |

podobne artykuły