PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZUO CORP. I AGNIESZKA MACIEJAK GWIAZDAMI SOPOT ART & FASHION WEEK

ZUO CORP. I AGNIESZKA MACIEJAK GWIAZDAMI SOPOT ART & FASHION WEEK

Sopot Art & Fashion Week zbliża się wielkimi krokami, a my wiemy coraz więcej! Właśnie ogłoszono, że finałowe pokazy mody należeć będą do Agnieszki Maciejak i Zuo Corp. Sprawdźcie!

Sopot to nie tylko miejsce, w którym odbywają się popularne wydarzenia muzyczne. Tym razem, w nadmorskim kurorcie spotka się również świat sztuki i mody. Oprócz wernisaży, seminariów, spotkań z artystami i performansów artystycznych, odbędą się pokazy polskich projektantów. Wśród nich znaleźli się młodzi designerzy i topowe nazwiska polskiej branży modowej. Podczas czwartkowej konferencji poświęconej wydarzeniu, dowiedzieliśmy się, że gośćmi specjalnymi pierwszej edycji Sopot Art & Fashion Week będą Agnieszka Maciejak i Zuo Corp.

 


Wydarzenie Sopot Art & Fashion Week odbędzie się w dniach od 8 do 18 sierpnia. Oprócz projektantki Agnieszki Maciejak i marki Zuo Corp, swoje kolekcje zaprezentują również: Michał Starost, Katarzyna Kmiecik UFUFU, Natasha Pavluczenko, Kuba Bonecki, Wearso, Jarosław Juźwin, Plich, Kaja Śródka, Blessus, GUESS  oraz Rina Cossack

 

Nie może Was tam zabraknąć, a my będziemy na pewno!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Sopot Art and Fashion Week | Zuo Corp. | Agnieszka Maciejak |

podobne artykuły