PL / EN
J.W. ANDERSON JESIEŃ ZIMA 2018/19

J.W. ANDERSON JESIEŃ ZIMA 2018/19

Projektant niewątpliwie kocha ubrania i potrafi się nimi bawić. Zobaczcie!

 

J.W. ANDERSON AW18/19

To był jeden, magiczny mix kolekcji męskiej, damskiej i między sezonowej zarazem, który tak naprawdę pozbawiony był jakiegokolwiek przywiązania do pór roku. Po 10 latach w branży, Jonathan Anderson ewidentnie chciał coś zmienić, nakierować swoją kolekcję na przyszłość - i to zapracowało. Od tej pory będzie robił dwa pokazy rocznie, wprowadzając kolekcje do sprzedaży stopniowo co dwa miesiące. I koniec kropka.

Potrzebujemy iść naprzód i robić to w optymistyczny sposób - aby odmieniać koleje rzeczy, powodować, by były one ekscytujące na nowo. Widzimy, że wiele kobiet zaczyna kupować męskie ubrania i vice-versa. Dla mnie to konkretne wyzwanie: na ile będziemy potrafili te kolekcje zunifikować?, komentował J.W. Anderson za kulisami show.

ZOBACZ TEŻ:  LONDON FASHION WEEK - BURBERRY WIOSNA LATO 2018

J.W. ANDERSON: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Kolekcja J.W. Andersona na sezon jesień zima 2018 miała w sobie nieco skromnego, naiwnego charakteru. Zobaczyliśmy długie sukienki i spódnice z opuszczoną na biodrach talią, kołyszące się, wypychane i usztywniane szwy, gniecione i plisowane materiały, falbaniaste detale i lekkie warstwy kremowych, błękitnych i różowych tkanin. Zobaczcie w galerii poniżej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: J.W. Anderson | jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły